Oficjalne potwierdzenie przez nich, że są parą znacznie zwiększyło oglądalność PnŚ.
Pozostałe duety prowadzących to: Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, Łukasz Nowicki i Małgorzata Opczowska, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Dziś do tego grona dołączyła kolejna para!
Pytanie na śniadanie. Nowy duet zadebiutował w programie!
Niedzielne wydanie formatu poprowadzili Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz.
Dziennikarze, będąc na antenie, powiedzieli też kilka słów od siebie.
Ola po chwili dorzuciła:
Warto nadmienić, że Aleksandra już pojawiała się w programie, lecz u boku Nowickiego, a nie Tylickiego
Myślicie, że nowy duet będzie w stanie osiągnąć pułap popularności Kurzopków? Nie chcemy zapeszać, ale z pewnością nie jest to łatwe zadanie!