Newsy"Pytanie na śniadanie". Anna Popek po siedmiu latach wraca do śniadaniówki. Wiadomo kogo zastąpi!

"Pytanie na śniadanie". Anna Popek po siedmiu latach wraca do śniadaniówki. Wiadomo kogo zastąpi!

Anna Popek
Anna Popek
Krystyna Miśkiewicz
05.04.2023 09:40, aktualizacja: 05.04.2023 09:52

Pytanie na śniadanie to program, który od ponad dwóch dekad cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Z porannym formatem dzień zaczyna miliony Polaków. Nie brakuje w nim bowiem ciekawych tematów, dla różnych odbiorców.

Pojawiają się informacje z kraju i ze świata, nowe prognozy pogody, ciekawe reportaże, a także liczni goście. Wśród nich są specjaliści z wybranych dziedzin, ale też gwiazdy, które chętnie wpadają do studia.

Nie bez znaczenia są też prowadzący śniadaniówkę. Oni wyrośli na prawdziwe gwiazdy, a widzowie zdecydowanie mają swoich ulubieńców. Gospodarzami Pnś jest kilka par: Tomasz Kammel i Izabela Krzan, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki, Olek sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Teraz do obsady programu po siedmiu latach nieobecności wraca Anna Popek. Już wiadomo, czyje miejsce w obsadzie zajmie. W śniadaniówce będą poważne roszady.

Pytanie na śniadanie: czyje miejsce zajmie Anna Popek?

Anna Popek siedem lat temu pożegnała się z Pytaniem na śniadanie.  O tym, że po raz kolejny pojawi się w programie oficjalnie poinformowała już TVP na swoim profilu na Facebooku.

https://www.facebook.com/pytanienasniadanie/posts/625955699570704

Portal Wirtualne Media dowiedział się, kogo zastąpi dziennikarka. Okazuje się, że jak na razie nikt nie pożegna się z pracą. Dojdzie jednak do roszad wśród prowadzących. Anna będzie zastępowała aż dwie inne gwiazdy.

Na razie z programu nie znika z żadna z prowadzących. Jak się dowiedzieliśmy, Popek ma pojawić się na ekranie w parze z Aleksandrem Sikorą oraz z Tomaszem Wolnym, co oznacza, że nieco rzadziej w magazynie pojawiać się będą Ida Nowakowska (ekranowa partnerka Wolnego) czy Małgorzata Tomaszewska (prowadząca magazyn wraz z Sikorą) - przekazały Wirtualne Media.

Cieszycie się, że Anna Popek znowu pojawi się w Pytaniu na śniadanie?

Anna Popek
Anna Popek
Anna Popek  - wiosenna ramówka TVP
Anna Popek - wiosenna ramówka TVP
Anna Popek w czerwonym kostiumie kąpielowym
Anna Popek w czerwonym kostiumie kąpielowym
Anna Popek - Wielkanocny koszyczek
Anna Popek - Wielkanocny koszyczek
Anna Popek
Anna Popek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także