Program "Top Model" powrócił z nową energią i odświeżoną formułą. Skład jurorski się nie zmienił, więc jesień w TVN będzie kolejną modową przygodą z Marcinem Tyszką, Joanną Krupą oraz Dawidem Wolińskim, którzy zawsze gwarantują dużą dawkę emocji, ale i profesjonalnej oceny. Do prowadzącego Michała Piróga dołączyła uczestniczka poprzedniej edycji - Sofia Konecka Menescal, która ma być wsparciem dla uczestników.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Małgorzata Socha o urodzinach swojego synka. "Dużo rzeczy robię sama, po prostu tak mam"
Pierwszy odcinek "Top Model" - jesień 2024
Pierwszy odcinek nowego sezonu rozpoczął się z hukiem. Premiera odbyła się 4 września, a fani mody nie mogli doczekać się poznania nowych twarzy, które będą rywalizować o główną nagrodę – czek na 200 tys. zł. Już od pierwszych minut widać było, że nowa edycja będzie pełna niespodzianek i emocji.
Uczestniczka "Top Model" opowiedziała przykrą historię
Aleksandra Zyśk z Warszawy zgłosiła się do "Top Model", by normalizować różne typy ciała. W prezentowanym materiale ujawniła, jakie słowa usłyszała kiedyś od lekarza.
Miałam problemy żołądkowe, przyszłam i usłyszałam: To może dobrze, że ty masz problemy żołądkowe, bo ty się już najadłaś w życiu. Mówię, człowieku, daj mi coś, żeby mnie nie bolało, a nie mnie komentujesz -wyznała.
Choć Ola nie wzięła do siebie słów lekarza, trzeba przyznać, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jej ciało doceniła Kasia Sokołowska.
Prawda jest taka, że Ola ma piękne ciało - powiedziała.
Aleksandra przeszła do kolejnego etapu.