NewsyTo już oficjalna informacja. Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa: "Jesteśmy przerażeni"

To już oficjalna informacja. Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa: "Jesteśmy przerażeni"

Przyjaciółki - kto  w ciąży?
Przyjaciółki - kto w ciąży?
Krystyna Miśkiewicz
14.07.2020 12:50, aktualizacja: 14.07.2020 14:08

Koronawirus cały czas nie daje o sobie zapomnieć. Panująca pandemia nadal stanowi realne zagrożenie. Ze względów bezpieczeństwa przez kilka miesięcy prace na planach wszystkich seriali, filmów i telewizyjnych shows zostały wstrzymane. Dopiero niedawno w wyniku łagodzenia obostrzeń Ministerstwo Zdrowia zezwoliło na wznowienie pracy na planach zdjęciowych. Scenarzyści musieli jednak usunąć wszelkie sceny bliskości, a cała ekipa powinna stosować się do restrykcyjnych obostrzeń. Kluczowym elementem podczas pracy są: częste mycie, dezynfekcja rąk i zachowywanie odpowiednich odstępów.

Jak się okazuje, nie wszystkie gwiazdy wielkiego hitu Polsatu zastosowały się do panujących wytycznych. Pierwsza informacja o tym, że zdjęcia zostały wstrzymane, pojawiły się w poniedziałek 13 lipca. Dziennik Fakt powołując się na informatora, donosił, że jedna z największych gwiazd serialu Przyjaciółki została zarażona koronawirusem. Prace na planie serialu miały zostać wstrzymane do końca tego tygodnia.

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – zdradziła w rozmowie z tabloidem osoba z produkcji.

Główne role grają w nim wielkie gwiazdy – Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska. Żadna z nich niestety nie chce skomentować sprawy.

Reżyser Przyjaciółek oficjalnie potwierdza: gwiazda serialu jest zarażona

Dzisiaj media obiegła oficjalna informacja, która potwierdza, że jedna z gwiazd serialu Przyjaciółki, jest zarażona koronawirusem. Sprawę na łamach Rzeczpospolitej skomentował reżyser serialu.

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa – "Rzeczpospolita" cytuje reżysera serialu.

Teraz cała ekipa pracująca na planie, czyli około 60 osób będzie musiało się poddać testom na obecność koronawirusa. Jeżeli okaże się, że zostanie on wykryty u kolejnych osób, to nie wiadomo jak długo potrwa przerwa w zdjęciach do serialu.

Całej serialowej ekipie, oraz wszystkim pracownikom planu serialu Przyjaciółki życzymy dużo zdrowia.

Julka (Nicole Bogdanowicz) weźmie ślub w serialu "Przyjaciółki"14
Julka (Nicole Bogdanowicz) weźmie ślub w serialu "Przyjaciółki"14
Przyjaciółki odcinek 159, Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki odcinek 159, Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki odcinek 160, Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 160, Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki - jak Anka poradzi sobie ze śmiercią Pawła?
Przyjaciółki - jak Anka poradzi sobie ze śmiercią Pawła?
Obraz
Serial Przyjaciółki - Inga, Anka, Zuza i Patrycja
Serial Przyjaciółki - Inga, Anka, Zuza i Patrycja
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także