Newsy"Przyjaciółki" wrócą, ale bez kolejnej aktorki. "Dowiedziałam się o tym wczoraj, mimo że za kilka dni miałam stanąć na planie"

"Przyjaciółki" wrócą, ale bez kolejnej aktorki. "Dowiedziałam się o tym wczoraj, mimo że za kilka dni miałam stanąć na planie"

Przyjaciółki - kto  w ciąży?
Przyjaciółki - kto w ciąży?
Sebastian
27.11.2021 15:00, aktualizacja: 27.11.2021 16:24

Serial Przyjaciółki cieszy się ogromną popularnością. Co tydzień gromadził przed telewizorami rekordowe liczby widzów. Na antenie Polsatu emitowany jest od 2012 roku i początkowo miał być krótkim serialem. Przeszedł on jednak najśmielsze oczekiwania produkcji i stał się jednym z największych hitów stacji. Niedawno zakończył się 18. sezon zmagań tytułowych przyjaciółek.

Głównymi bohaterkami są cztery kobiety, które przyjaźniły się ze sobą w liceum i podczas spotkania klasowego po latach odnowiły kontakt. Losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) od niemal dekady są skrupulatnie śledzone przez fanów, którzy czekają na każdy zwrot akcji w serialu. Kobiety są dla siebie ogromnym wsparciem i dzielą się troskami na różnych etapach życia.

Od pierwszego odcinka w życiu serialowych postaci zmieniło się bardzo dużo. Były związki, małżeństwa, rozstania - czyli to, co Polacy kochają oglądać najbardziej. W ciągu tych dziewięciu lat przez plan przewinęło się wiele aktorów. Jedni występowali epizodycznie, inni zagrzali miejsce na dłużej. Ostatnio produkcja poinformowała o odejściu Agnieszki Sienkiewicz, która wcielała się w rolę Dorotki. Aktorka sama skomentowała sytuację i nie wykluczyła, że już nigdy nie powróci do serialu:

Potrzebuję odpocząć od tej postaci. Gram ją już 10 lat.

Przyjaciółki. Katarzyna Ankudowicz wyrzucona z serialu

W ostatnim sezonie pojawiła się nowa postać, w która wcieliła się Katarzyna Ankudowicz. Aktorka zyskała popularność za sprawą hitowego serialu Bulionerzy. To ta rola otworzyła jej drzwi do dalszej kariery. Ma za sobą również udział m.in. w Mamuśkach oraz gra BrzydUli 2.

Niestety gwiazda właśnie dowiedziała się, że została zwolniona i nie pojawi się w kolejnym sezonie Przyjaciółek. Oficjalnym powodem są zmiany w scenariuszu. Katarzyna miała na dniach wejść na plan, jednak tuż przed została wyrzucona, o czym sama poinformowała:

Wbrew planom, nie zobaczycie nowych przygód Ewy Matys. Oficjalnie zakończyłam współpracę z serialem Przyjaciółki. Niestety decyzją producentów, wskutek przesunięć scenariuszowych, mój wątek nie będzie kontynuowany. Dowiedziałam się o tym wczoraj, mimo, że za kilka dni miałam stanąć na planie. Spontaniczność tej decyzji czyni ją jeszcze trudniejszą dla mnie - poinformowała na Facebooku.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=439784044204089&set=a.286929499489545&type=3

Będzie wam brakować jej postaci w serialu?

Katarzyna Ankudowicz - Święto Niepodległości 2021
Katarzyna Ankudowicz - Święto Niepodległości 2021
Katarzyna Ankudowicz
Katarzyna Ankudowicz
Katarzyna Ankudowicz
Katarzyna Ankudowicz
Katarzyna Ankudowicz
Katarzyna Ankudowicz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także