NewsyTo jakaś plaga! Już 8 osób w "Przyjaciółkach" ma koronawirusa. Coraz bardziej ponure doniesienia z planu

To jakaś plaga! Już 8 osób w "Przyjaciółkach" ma koronawirusa. Coraz bardziej ponure doniesienia z planu

Przyjaciółki - koronawirus
Przyjaciółki - koronawirus
Marta Borkowska
22.07.2020 09:40, aktualizacja: 22.07.2020 16:30

Epidemia koronawirusa w Polsce została oficjalnie ogłoszona w marcu. Od tego czasu liczba chorych oraz przypadków śmiertelnych stale wzrasta. Rząd złagodził część obostrzeń i można wznowić prace nad realizacją nowych odcinków programów rozrywkowych, filmów i seriali. Jednak należy wciąż zachować szczególną ostrożność. Zwłaszcza że do zakażeń może dojść w każdym momencie. O czym boleśnie przekonała się ekipa pracująca na planie popularnego serialu Przyjaciółki.

O tym, że jedna z gwiazd zachorowała, doniósł między innymi Fakt. Tę informację niestety potwierdził reżyser serialu. W rozmowie z Rzeczpospolitą podał, że aktorzy przed wejściem na plan podpisują pewne zobowiązania:

Podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa.

Koronawirus w Przyjaciółkach: już 8 osób chorych

Jak informował magazyn Show, pierwszą gwiazdą z planu Przyjaciółek, która zachorowała na koronawirusa podobno była Małgorzata Socha. Jak czytaliśmy na łamach gazety, aktorka przechodzi chorobę łagodnie. Jednak zdjęcia do serialu musiały zostać wstrzymane. Wszyscy pracownicy znajdujący się na planie udali się na kwarantannę.

Test na obecność koronawirusa wykonała również Magdalena Stużyńska. Jak poinformowała aktorka na swoim kanale społecznościowym, jej wynik testu okazał się negatywny.

Dziś Fakt po raz kolejny donosi o tym, co się dzieje wśród ekipy serialu. Według najnowszych informacji chorych jest już aż 8 osób. Testy zostały wykonane pod koniec zeszłego tygodnia. Dotychczas znane były tylko 3 przypadki zakażenia, jednak wirus przeniósł się na kolejne osoby.

Wszyscy, którzy pracują przy serialu Przyjaciółki, zostali przebadani. Od kierowców po główne bohaterki. Wyniki testów u ośmiu osób są pozytywne. To czwórka aktorów z serialu i cztery osoby z planu - zdradził Faktowi informator.

Miejmy nadzieję, że nie dojdzie już do kolejnych zakażeń. Życzymy zdrowia całej ekipie.

Małgorzata Socha komentuje plotki o stanie zdrowia
Małgorzata Socha komentuje plotki o stanie zdrowia
Serial Przyjaciółki - Inga, Anka, Zuza i Patrycja
Serial Przyjaciółki - Inga, Anka, Zuza i Patrycja
Serial Przyjaciółki - Zuza
Serial Przyjaciółki - Zuza
Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 159, Inga (Małgorzata Socha), Hania (Pola Figurska)
Przyjaciółki odcinek 159, Inga (Małgorzata Socha), Hania (Pola Figurska)
Magdalena Stużyńska
Magdalena Stużyńska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także