NewsyPrzemysław Kossakowski ciężko pracuje. Pokazał, co teraz robi. "Kawał dobrej roboty"

Przemysław Kossakowski ciężko pracuje. Pokazał, co teraz robi. "Kawał dobrej roboty"

Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski
10.11.2023 18:06, aktualizacja: 10.11.2023 18:19

Przemysław Kossakowski zyskał rozgłos dzięki programom podróżniczym, w których wielokrotnie stawiał przed sobą ekstremalne wyzwania. Media rozpisywały się o ślubie dziennikarza z Martyną Wojciechowską w 2020 roku. Jeszcze głośniejszy był ich rozwód z orzeczeniem winy Kossakowskiego po zaledwie dwóch latach małżeństwa. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, obecnie Przemek ciężko pracuje w szczytnym celu. W sieci pochwalił się efektami swojej pracy.

Przemysław Kossakowski pokazał, co teraz robi. Były mąż Martyny Wojciechowskiej ciężko pracuje

Na profilu Przemysława Kossakowskiego na Instagramie pojawiły się zdjęcia dokumentujące jego prace przy Domu Wytchnieniowym dla Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi. Jak się okazuje, były malarz świetnie radzi sobie także przy malowaniu budynków.

Mimo pozornej ciszy projekt Domu Wytchnieniowego dla Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi nabiera tempa oraz kolorów. Korzystając z łagodnej aury, nastąpiła drobna korekta odcieni fasad. Wszystko odbyło się z błogosławieństwem jedynego i wspaniałego Dawida Zawilińskiego, oraz pomocą przepotężnego Tomka Flisa, który nie dość, że pożyczył agregat, to jeszcze wyjaśnił, jak się to obsługuje. Droga trwa — czytamy.

Aktywność Kossakowskiego zachwyciła i wzruszyła internautów, którzy pospieszyli z ciepłymi słowami, a nawet ofertami pomocy.

Przemysław Kossakowski pomaga potrzebującym. Internauci chcą go wesprzeć?

Przemysław Kossakowski ujął internautów swoją pracą przy powstawaniu Domu Wytchnieniowego dla Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi. Część osób zaproponowała nawet swoją pomoc przy projekcie.

Wygląda ekstra, nie ma jak kawał dobrej roboty i szczęścia. Pozdrawiamy i powodzenia w dalszych pracach (...) Brawo Przemek , twój dom wytchnieniowy nabiera rumieńców. Serce bije szybciej, widząc postępy w pracy (...) Potrzebujecie jeszcze kogoś do pomocy? (...) Piękne rzeczy pan wyrabia - czytamy.

Nie da się ukryć, że inicjatywa Kossakowskiego jest godna uznania.

Przemysław Kossakowski. Zdjęcie z Instagrama
Przemysław Kossakowski. Zdjęcie z Instagrama
Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021
Przemysław Kossakowski na Pol'and'Rock Festival 2021
Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski
Przemysław Kossakowski — Dzień Dobry TVN
Przemysław Kossakowski — Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także