NewsyKossakowski po rozstaniu z Wojciechowską już stanął na nogi. Pokazał zdjęcie z piękną brunetką i ogłosił: "To coś więcej niż miła odmiana"

Kossakowski po rozstaniu z Wojciechowską już stanął na nogi. Pokazał zdjęcie z piękną brunetką i ogłosił: "To coś więcej niż miła odmiana"

Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski
Elwira Szczepańska

25.11.2022 18:40, aktual.: 25.11.2022 19:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przemek Kossakowski po rozwodzie z Martyną Wojciechowską zrezygnował z pracy w telewizji i skupił się na innych projektach. Zajmuje się pracą w założonym przez siebie ośrodku terapeutycznym dla osób niepełnosprawnych, a także pisze książki. Właśnie podróżuje po Polsce, żeby promować najnowsze dzieło podczas spotkań autorskich. Podczas jednego z nich przydarzyło mu się coś bardzo miłego. O wszystkim postanowił napisać na Instagramie.

Przemek Kossakowski na zdjęciu z piękną brunetką. Co zdradził?

Na profilu Przemka Kossakowskiego pojawiło się zdjęcie z piękną brunetką. Skutecznie przyciągnęło uwagę obserwatorów dziennikarza, który ogłosił, że spotkało go coś bardzo miłego.

Po spotkaniu ze studentami na Uniwersytecie Łódzkim podeszła do mnie młoda kobieta. Zapytała czy złożę autograf na jej pracy licencjackiej. Nigdy wcześniej nie składałem autografów na pracach licencjackich, potraktowałem to więc jako miłe złamanie powszedniej praktyki, na którą składa się, składanie autografów na serwetkach, biletach, skrawkach papieru oraz rzecz jasna książkach. Kiedy jednak otworzyłem oprawioną w sympatyczny róż prace pojąłem, że to coś więcej niż miła odmiana, pojąłem że właśnie spotyka mnie wyjątkowe wyróżnienie - zaczął wpis.

I dodał:

Tytuł pracy brzmiał: ,, Obraz medialny osób z niepełnosprawnością intelektualną w serialu dokumentalnym Down the Road". To bardzo satysfakcjonujące być częścią czegoś co odcisnęło się w ludzkiej świadomości dłużej, niż czas do następnej przerwy reklamowej. Dziękuję.

Pod postem nie brakuje komentarzy zachwyconych fanów Przemka. Oni także doceniają misję, jaką wykonał razem z bohaterami Down the road.

  • Przemek docierasz do wielu osób i nas uświadamiasz. Pomagasz osobom, które są zepchnięte i pominięte. Dlatego właśnie chciałbym kolejny program z twoim udziałem. Bez takich ludzi jak ty, jako społeczeństwo byśmy byli negatywnie nastawieni do osób niepełnosprawnych. Robisz kawał dobrej roboty i liczę na kolejne wciągające i emocjonujące programy.
  • Ten program jest genialny, tyle pokazuje....A Pan Panie Przemku ma niesamowite podejście,cierpliwość i wielkie serce. Podziwiam Pana i brawa dla autorki pracy licencjackiej.
  • Chętnie przeczytałabym tę pracę licencjacką. Program Down the Road to fantastyczne przedsięwzięcie! - piszą.

Jesteście fanami programów Kossakowskiego?

Przemek Kossakowski u albańskiego barbera
Przemek Kossakowski u albańskiego barbera
Przemek Kossakowski w Albanii
Przemek Kossakowski w Albanii
Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski ogłasza, że jest szczęśliwy
Przemek Kossakowski ogłasza, że jest szczęśliwy
Przemek Kossakowski popełnił błąd
Przemek Kossakowski popełnił błąd
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także