Szukaj

Wielkanoc w Pasażach TESCO czas zacząć! Już w ten weekend spotkasz Natalię Siwiec i dostaniesz luksusowy prezent!

Natalia Siwiec - pasaże Tesco

Natalia Siwiec - pasaże Tesco

Pasaż TESCO dla swoich klientów przygotował kolejną niespodziankę. Już w najbliższy weekend – 12 i 13 kwietnia – w wybranych centrach handlowych odbędzie się wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć.

To już niemal tradycja, że w wybranych centrach handlowych Pasaży TESCO odbywają się imprezy okolicznościowe, które nie tylko mają uprzyjemnić klientom czas radosnego oczekiwania na święta, ale także są szansą do wygrania cennych nagród. W najbliższy weekend wybrane obiekty opanuje #kurczakomania, która będzie szansą do otrzymania świetnego upominku. Co zrobić żeby zawalczyć o nagrody?

Wystarczy zrobić zakupy za kwotę minimum 100 zł w sklepach i punktach usługowych zlokalizowanych w Pasażach TESCO. Każdy, kto się na to zdecyduje, otrzyma prezent od marki Miss LK stworzonej przez Lidię Kalitę – luksusowy wiosenny plecak ze świątecznym nadrukiem kurczaka:

Na sezon wielkanocny Pasaże Tesco przygotowały wyjątkowy upominek dla lojalnych klientów. Zakupy w poprzedzający Święta Wielkanocne weekend będą premiowane limitowanymi plecaczkami, które zaprojektowała specjalnie dla nas znana i ceniona projektantka Lidia Kalita – zdradził Łukasz Kędzior, marketing manager.

Promocja obowiązywać będzie w centrach handlowych znajdujących się w:

  • Krakowie (Kapelanka 54),
  • Lublinie (Orkana 4),
  • Rzeszowie (al. Powstańców Warszawy 13),
  • Łodzi (Pojezierska 93),
  • Warszawie (Fieldorfa 41).

To jednak nie koniec niespodzianek.

Natalia Siwiec w Pasażu TESCO

W centrum handlowym Gocław przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie pojawi się ekspozycja nawiązująca do hasła #Kurczakomania. Każdy kto ją odwiedzi, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w otoczeniu małych, pluszowych kurczaczków.

Dodatkowo 13 kwietnia o godzinie 12:00 pojawi się tam wyjątkowy gość – Natalia Siwiec, której profil w sieci śledzi ponad milion osób. Jak zapewniają organizatorzy, nie będzie lepszej okazji do porozmawiania czy zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z gwiazdą w wielkanocnej strefie.

My też tam będziemy!

Zobacz: Gwiazdy na świątecznej imprezie w Pasażu TESCO: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska

Zobacz: Macie już świąteczny sweter? Jeśli nie, nic straconego! Już jutro Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska i Dorota Gardias pomogą wam stworzyć go w Pasażu Tesco!

Zobacz:Moherowy beret, białe kozaki, gruby pasek… Tak Natalia Siwiec ubrała się na domówkę Pasażu TESCO w Krakowie

 


Pasaż TESCO - nagrody

Pasaż TESCO - nagrody

Pasaż TESCO - co można wygrać?

Pasaż TESCO - co można wygrać?

Natalia Siwiec w żółtym berecie wyglądała jak gwiazda francuskiego kina

Natalia Siwiec w żółtym berecie wyglądała jak gwiazda francuskiego kina

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×