Szukaj

Szukasz idealnego prezentu na gwiazdkę? Znajdziesz go w Orange! Orange TV z HBO i Canal+ przez 6 miesięcy za darmo!

Orange TV oferta ceny

Orange TV oferta ceny

Idealny prezent na gwiazdkę? Świąteczna oferta Orange TV!

Szukasz idealnego prezentu na święta? Nadal nie wiesz, co kupić bliskim? Podpowiadamy rozwiązanie, które ucieszy każdego! Wystarczy, że wybierzesz Orange TV, a zyskasz jeszcze więcej rozrywki z dodatkowymi pakietami CANAL+ z HBO przez pół roku w prezencie!

Orange TV to nawet 161 kanałów, wiele godzin niezapomnianej rozrywki oraz wygodny dostęp do ulubionych filmów, seriali i programów. Bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów dzięki pakietom tematycznym.Orange TV to także dostęp do światowych premier filmów i seriali.

Orange TV - usługa Orange na święta

Orange TV – usługa Orange na święta

Jakie kanały tematyczne w Orange TV?

Zróżnicowana oferta kanałów telewizyjnych skierowana jest do ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach. Została stworzona, by dzielić się rozrywką zarówno z młodszymi, jak i dojrzałymi widzami – niezależnie od tego, czy wybierają sportowe emocje, eksplorowanie świata nauki czy chcą być na bieżąco z najnowszymi serialami.

W wyjątkowej ofercie Orange TV znajdziesz nawet 161 kanałów telewizyjnych (w tym 73 w jakości HD). Nigdy wszystkie Twoje ulubione filmy, seriale i programy nie były tak łatwo dostępne, jak teraz. Jakby tego było mało Orange TV to także pewny dostęp do światowych premier telewizyjnych. Na liście świątęcznych hitów znajdują się takie pozycje, jak: Listy do M.2, Alwin i wiewiórki: Wielka wyprawa, Tarzan: Legenda, Susage Party, Fistaszki (w wersji kinowej), SPECTRE, Igrzyska Śmierci. Kosogłos część 2 czy Everest.

Orange TV Go i Orange Multiroom – na czym polegają?

Co więcej, w pakiecie Orange TV jest także usługa Orange TV Go, dzięki której Twoja telewizja jest zawsze z Tobą. Można też korzystać z Orange TV na dwóch telewizorach jednocześnie dzięki opcji Orange Multiroom. Korzystaj z dostępu do kanałów na żywo, lub oglądaj filmy, seriale czy programy na życzenie. Możesz też wypożyczać kinowe hity, które dostarczą Tobie i Twoim bliskim godzin pełnych wzruszeń, emocji i dobrej zabawy!

Orange TV Go

Orange TV Go

Jeśli teraz zdecydujesz się na Orange TV, to CANAL+ i HBO będziesz mógł oglądać przez pół roku w prezencie! Czy można wymarzyć sobie lepszy prezent na gwiazdkę? 🙂

Orange TV to część pakietu usług który stanowi Internet- Neostrada lub Orange Światłowód  z telewizją i telefonem internetowym. Na CANAL+ należy podpisać dodatkową umowę, by cieszyć się również z HBO 6 miesięcy w prezencie. Więcej informacji znajdziesz na:  www.orange.pl


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×