Szukaj

Superpromocja w Orange! Wybierz Orange Światłowód i odbierz smartfon już od 0 złotych!

Orange Światłowód

Orange Światłowód

Superpromocja Orange Światłowód

W dobie internetu i telewizji mobilnej ciężko o bardziej udany zakup niż telefon komórkowy, playstation czy taka oferta, jak ta przygotowana przez Orange. Najpopularniejsza w Polsce sieć wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów! Wystarczy wybrać jeden z pakietów Orange Światłowód i cieszyć się ultra szybkim internetem i telewizją ?

Czym jest Orange Światłowód?

Korzystając z Orange Światłowodu możesz przesyłać dane bez barier, które w innych technologiach spowalniały Twój transfer. Światłowód gwarantuje stałą prędkość internetu – bez względu na to, ile urządzeń podłączysz do sieci. Przypomnij sobie niejedną przerwaną transmisję meczu czy zakłócenia podczas oglądania ulubionego serialu. Decydując się na prezent dla kogoś bliskiego, albo siebie, tego typu problemy staną się dla Was obce.

To nie koniec atutów. Nie musisz zastanawiać się, czy w Twoim mieszkaniu pojawią się nowe kable, albo czy trzeba planować remont i sprzątanie. Monterzy Orange zainstalują światłowód bez rozkuwania ścian i robienia bałaganu. Instalacja jest darmowa, a dodatkowo przebiega szybko i sprawnie. Za modem i utrzymanie też nic nie zapłacisz.

Tylko teraz telewizja i telefon internetowy przez rok w prezencie! A ponadto pakiet CANAL+ i HBO w prezencie przez 6 miesięcy, a także abonament komórkowy przez rok z nielimitowanymi smsami, rozmowami do wszystkich sieci i szybkim internetem LTE.

Sprawdź czy jesteś w zasięgu Orange Światłowodu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę orange.pl lub klikniesz tutaj.

Po więcej szczegółów na temat promocji i pakietów odsyłamy tutaj i tutaj.

Kwota obniżki jest wyliczana w odniesieniu do całego okresu obowiązywania umowy. Obniżka dotyczy sumy miesięcznych rat lub sumy rat i pierwszej wpłaty, w zależności od modelu urządzenia.

Orange Światłowód - wyprzedaż

Orange Światłowód – wyprzedaż

Orange Światłowód - wyprzedaż

Orange Światłowód – wyprzedaż


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×