Szukaj

Szukasz idealnego prezentu na gwiazdkę? Znajdziesz go w Orange! Prezenty i rok abonamentu komórkowego w cenie! Wymarzona świąteczna oferta od Orange!

Światłowód Orange

Światłowód Orange

Orange Światłowód – oferta świąteczna

W dobie internetu i telewizji mobilnej ciężko o bardziej udany prezent niż telefon komórkowy, playstation czy taka oferta, jak ta przygotowana przez Orange. Specjalnie na gwiazdkę najpopularniejsza w Polsce sieć rozdaje prezenty i rok abonamentu komórkowego w supercenie! Wystarczy wybrać jedną z usług i cieszyć się pakietem do kolejnych świąt 🙂

Czym jest Orange Światłowód?

Korzystając z Orange Światłowodu możesz przesyłać dane bez barier, które w innych technologiach spowalniały Twój transfer. Światłowód gwarantuje stałą prędkość internetu – bez względu na to, ile urządzeń podłączysz do sieci. Przypomnij sobie niejedną przerwaną transmisję meczu czy zakłócenia podczas oglądania ulubionego serialu. Decydując się na prezent dla kogoś bliskiego, albo siebie, tego typu problemy staną się dla Was obce.

To nie koniec atutów. Nie musisz zastanawiać się, czy w Twoim mieszkaniu pojawią się nowe kable, albo czy trzeba planować remont i sprzątanie. Monterzy Orange zainstalują światłowód bez rozkuwania ścian i robienia bałaganu. Instalacja jest darmowa, a dodatkowo przebiega szybko i sprawnie. Za modem i utrzymanie też nic nie zapłacisz.

Sprawdź czy jesteś w zasięgu Orange Światłowodu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę orange.pl lub klikniesz tutaj.

Po więcej szczegółów na temat promocji i pakietów odsyłamy tutaj i tutaj.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×