Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia
Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta...

Dziś środa, 23.05.2018

Bogna Sworowska ambasadorką OBAGI. Tylko dla nas gwiazdy oceniły wybór marki [WIDEO]Bogna Sworowska ambasadorką OBAGI

Bogna Sworowska od lat zachwyca swoją nienaganną sylwetką i urodą. Modelka ma na swoim koncie mnóstwo sesji zdjęciowych dla największych magazynów w Polsce i za granicą. Sworowska w wieku 16 lat nawiązała współpracę z legendarnym domem mody – Moda Polska, a w 1987 roku wzięła udział w wyborach Miss Polonia. Podczas finału konkursu zdobyła tytuły II Wicemiss oraz Miss Foto wygrywając wycieczkę do Chicago. Jest pierwszą Polką, która zapozowała na okładce amerykańskiego Playboya.

50-letnia modelka nadal wygląda fenomenalnie! Zatem nikogo nie dziwi fakt, że właśnie ona została twarzą jednej z najbardziej cenionych w Ameryce marki kosmetycznej OBAGI. W poprzednim sezonie polską ambasadorką marki była Aneta Kręglicka. O swojej nowej roli Bogna mówi tak:

Pierwszy raz zetknęłam się z kosmetykami OBAGI po 1987 roku, bo w 87 roku powstała ta marka w Ameryce, a ja od 87 roku przeniosłam się do Ameryki. Jednym z sugerowanych i proponowanych przez moją agencję kosmetyków było właśnie OBAGI. Po tylu latach otrzymuję fantastyczną propozycję, nie było mi jej trudno podjąć, ponieważ wiem, że wtedy, a tym bardziej teraz odpowiednio dobrane przez specjalistę dadzą wyjątkowy efekt.

Gwiazdy nie ukrywają, że marka OBAGI dokonała najlepszego wyboru:

  • Lepszej ambasadorki OBAGI nie mogło sobie wybrać. Bogna jest przepiękną kobietą, bardzo aktywna i cały czas działająca w branży i mająca milion pomysłów – powiedziała Elżbieta Romanowska.

  • Bogna jest dobrym wyborem do reklamowania czegokolwiek. Kobieta która wygląda tak jak ona na pewno skłoni, zmusi kobiety do tego, żeby bardziej dbały o siebie – dodała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

  • Jak stratowała do Miss Polonia to była nasza faworytka. Byliśmy zdziwieni, że wygrał ktoś inny. To jest ikona stylu, urody, wzorzec dla innych kobiet jak mają wyglądać. W Bognie to się chyba wszyscy kochali – skwitował Cezary Pazura.

Jaki jest przepis na sukces marki OBAGI?

Pierwszym sukcesem jest to, że piękna pani Bogna Sworowska zgodziła się zostać naszą ambasadorką. Pani Bogna symbolizuje wszystko to, co chcielibyśmy przekazać poprzez OBAGI, czyli urodę, bezpretensjonalność, naturalność i siłę. Bardzo skupiamy się na tym, żeby nasza marka była dostępna tylko w gabinetach medycyny estetycznej i klinikach, żeby polecali ją specjaliści, bo daje to możliwość bardzo profesjonalnej terapii dla skóry w domu – powiedziała nam Beata Synak, marketing manager OBAGI.

Poniżej materiał z uroczystej prezentacji nowej ambasadorki marki OBAGI.

Gwiazdy na konferencji prasowej OBAGI u Bogny Sworowskiej: Anna Czartoryska, Aleksandra Żebrowska, Anna Jurksztowicz

Bogna Sworowska w reklamie OBAGI

Bogna Sworowska w reklamie OBAGI

Bogna Sworowska - OBAGI

Bogna Sworowska – OBAGI

Jakie kosmetyki najbardziej lubisz stosować?Komentarzy: 6


Mirellka2A | 25 października 2017, 12:09

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 5 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Lila | 16 października 2017, 00:06

Ależ ona cudownie wygląda. Widać, ze dba o siebie. Pewnie jakiś iqacai tutaj na utrzymanie figury działa itp. no super. Fajnie, ze teraz kobiety tak dbają o siebie, w sumie faceci też. Ale u kobiet jest to chyba bardziej zauważalne. Tak mi się wydaje.


Gość | 12 października 2017, 00:06

Ząbki perelki..co jeszcze ma sztucznego??


GdzieWesele.pl poleca | 10 października 2017, 15:18

Piękna kobieta! <3 Marka dokonała świetnego wyboru!


Olka | 8 października 2017, 23:40

Bogna jest piękna!!! Jeżeli kosmetyki OBAGI tak działają to chyba każda kobieta będzie chciała ich spróbować:)


Gość | 6 października 2017, 19:45

Zamozna Zydowka.


Dodaj komentarz
×