NewsyProjektant sukni ślubnej żony Clooneya: Amal zostanie ikoną mody. Wie, co mówi

Projektant sukni ślubnej żony Clooneya: Amal zostanie ikoną mody. Wie, co mówi

Amal Alamuddin
Fot. ons
Amal Alamuddin Fot. ons
Izabela Wodzińska

16.10.2014 15:27, aktual.: 16.10.2014 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oscar De la Renta jest bardzo wpływowy - jego najlepszą przyjaciółką jest Anna Wintour

Amal Alamuddin, w właściwie już Clooney (zobacz: Amal Allamudin zmieniła nazwisko! Mamy dowód! Teraz jest Amal….),  co chwila olśniewa świat swoimi coraz to piękniejszymi kreacjami. Zaczęło się od sukni ślubnej, którą specjalnie dla prawniczki zaprojektował Oscar de la Renta (zobacz: Są pierwsze zdjęcia ze ślubu George’a Clooneya i Amal Alamuddin. Zobaczcie, jak wyglądała suknia ślubna). Jego zdaniem Amal niedługo zostanie światową ikoną mody. Żona Georga Clooneya ma smykałkę do mody i już niektóre kobiety naśladują jej styl. Zachwyt wzbudziła jej sukiennika od Giambattista Valli (zobacz: Mamy pierwsze zdjęcie po ślubie państwa Clooney. Pierścionek zaręczynowy Amal…)

Amal zostanie ikoną mody. Pracując z nią dostrzegłem, że ma wyjątkowe wyczucie i wie, jak stworzyć idealne połączenie ubrania z dodatkami. To wyjątkowa kobieta – powiedział projektant w rozmowie z magazynem Vogue.

Projektant wie, co mówi. Niektórzy uważają go za wizjonera mody. Na pewno uważa tak redaktorka naczelna Vogue Anna Wintour. Oprócz relacji czysto zawodowych łączy ich także przyjaźń. Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze kreacje Amal.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także