NewsySurowa mentorka z "Projektu Lady" interweniowała, gdy spotkała zwyciężczynię show w wyzywającym, ociekającym seksapilem stroju. Oj, posypały się gromy!

Surowa mentorka z "Projektu Lady" interweniowała, gdy spotkała zwyciężczynię show w wyzywającym, ociekającym seksapilem stroju. Oj, posypały się gromy!

Irena Kamińska-Radomska I Maluba
Irena Kamińska-Radomska I Maluba

06.07.2022 22:00, aktual.: 07.07.2022 00:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projekt Lady był jednym z najpopularniejszych show TVN. Emitowano go od 2016 do 2021 roku. Jego uczestniczki uczyły się w nim dobrych manier. Format prowadziła Małgorzata Rozenek-Majdan. Nad zachowaniem bohaterek czuwały dwie mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska.

Niektóre uczestniczki programu na stałe zagościły w show-biznesie. Jedną z nich jest Magdalena Lubacz, czyli popularna Maluba, która dziś spełnia się jako influencerka. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 300 tysięcy followersów. Maluba dalej ma kontakt ze szczególnie wymagającą mentorką, Ireną, która co jakiś czas gości w jej social mediach.

Na początku roku Kamińska-Radomska i Lubacz nagrały "TikToka", na którym ta pierwsza tłumaczyła drugiej, jak powinna się ubrać na randkę. Szczegółowo oceniła wtedy jej strój. Miała wówczas szczególnie zastrzeżenia, co do jej spódniczki.

Jak sądzisz? Czy ta spódniczka jest seksi na randkę? Zjeżdża i widać szwy. Ja bym to nazwała antygwałty – mówiła.

A na koniec oceniła stylizację:

Jeżeli chodzi o szczebel dress code'u, to jest to najniższy, czyli casual! A oceniając twoją elegancję, daję ci słabe 3!

Filmik zobaczycie poniżej.

Maluba z Projekt Lady znów upomniana przez mentorkę

Dziś Maluba znów spotkała się z Kamińską-Radomską. Powtórnie pozwoliła sobie na ocenę kreacji młodszej koleżanki. Gdy Irena zobaczyła ją w obcisłych leginsach i topie, który wyeksponował jej dekolt, poleciła jej się przebrać. Magdalena po chwili wyszła z pokoju w eleganckiej białej kurtce i spodniach w tym samym kolorze.

Oczywiście scenkę nagrano w formie żartu.

Spodobał się wam filmik wrzucony do sieci przez panie?

Kim jest Irena Kamińska-Radomska?

Irena Kamińska-Radomska jest absolwentką w The Protocol School w Waszyngtonie. Zawodowo pracuje jako wykładowca akademicki i trener etykiety biznesu. Popełniła wiele książek poświęconych etykiecie i kulturze biznesu. Fani mogą śledzić ją na Instagramie, gdzie skupiła wokół siebie ponad 50 tysięczne grono odbiorców.

  • Irena Kamińska-Radomska I Maluba
  • Irena Kamińska-Radomska - finał Projekt Lady 6
  • Magdalena Lubacz
  • Irena Kamińska-Radomska | fot. Instagram.com/irenakaminskaradomska
  • Magdalena Lubacz
  • Irena Kamińska-Radomska I Maluba
  • Irena Kamińska-Radomska I Maluba
  • Magdalena Lubacz
  • Irena Kamińska-Radomska
[1/9] Irena Kamińska-Radomska I Maluba
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także