NewsyProject Runway wraca na wiosnę! Co jeszcze zobaczymy w najbliższym sezonie w TVN?

Project Runway wraca na wiosnę! Co jeszcze zobaczymy w najbliższym sezonie w TVN?

Serafin z Project Runway
Serafin z Project Runway
Aneta Błaszczak

18.11.2014 06:11, aktual.: 18.11.2014 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapowiedź brzmi bardzo obiecująco

Chociaż jesień jeszcze nie skończyła się to stacje telewizyjne już dopinają ostatnie plany wiosennych ramówek. Stacja TVN szykuje prawdziwą ucztę dla oka. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w najbliższym sezonie zobaczymy drugą edycję "Project Runway"! Program odniósł ogromny sukces w USA i od 2004 roku cieszy się nieprzerwanie ogromną oglądalnością. Podobnie sytuacja wygląda w Polsce. Pierwsza edycja osiągnęła dużą popularność i wylansowała conajmniej trzy gwiazdy w świecie mody i mediów - Lilianę, Sieradzky'ego i Jacoba.

Warto przy okazji przypomnieć, że Sieradzky w szybkim czasie od finału show otworzył swój butik na modnym Placu Trzech Krzyży w Warszawie, a Jacob zaprojektował kolekcję ubrań dla marki Bytom. Kto do nich dołączy? O tym zdecyduje profesjonalne jury i prowadząca. Czy w nowej edycji zobaczymy stary skład? Na razie TVN pytany o to, nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

Dodajmy, że "Project Runway" to nie jedyny pewniak przyszłorocznej wiosny. Oprócz modowego programu na widzów czekać będzie "You Can Dance". Plotkuje się też o obecności "Perfekcyjnej Pani Domu".

A Wy jakie show chcielibyście zobaczyć na wisonę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także