• Newsy
  • Exclusive
  • Paparazzi
  • Imprezy
  • Moda
    • Stylizacje
    • Uroda
    • Domy gwiazd
    • Metamorfozy
  • Wideo
  • Styl życia
    • Diety
    • Zdrowie gwiazd
    • Ciąża
  • Galerie
  • Konkursy
  • Relacje i Związki
    • Śluby
    • Rozstania i Rozwody
  • Skandale
  • Celebryci
    • Politycy
    • Sport
    • Influencerzy
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie Jastrząb Post:
Jurek Owsiak napisał do Łatwoganga ws. zbiórki. Internauci apelują do szefa WOŚP
Jurek Owsiak napisał do Łatwoganga ws. zbiórki. Internauci apelują do szefa WOŚP Sergiusz Królak
Partnerka pożegnała posła Łukasza Litewkę. Są zdjęcia z kościoła
Partnerka pożegnała posła Łukasza Litewkę. Są zdjęcia z kościoła Norman Tabor
Melania Trump skarciła męża na balkonie Białego Domu. Wiadomo, co powiedziała: "Już ZACZĄŁEŚ"
Melania Trump skarciła męża na balkonie Białego Domu. Wiadomo, co powiedziała: "Już ZACZĄŁEŚ" Daniel Lewandowski
Zagadkowa wpłata w akcji Łatwoganga. MILIONY nagle wpłynęły na konto
Zagadkowa wpłata w akcji Łatwoganga. MILIONY nagle wpłynęły na konto Aneta Kowal
Melania Trump odsunęła rękę od męża i zaczęła STROIĆ MINY. Nagranie obiega sieć [WIDEO]
Melania Trump odsunęła rękę od męża i zaczęła STROIĆ MINY. Nagranie obiega sieć [WIDEO] Daniel Lewandowski
Anna Mucha jest zdeklarowaną ateistką. W młodości usłyszała od zakonnicy szokujące słowa. "Miłosierdzie w pełnej postaci"
Anna Mucha jest zdeklarowaną ateistką. W młodości usłyszała od zakonnicy szokujące słowa. "Miłosierdzie w pełnej postaci" Norman Tabor
  • Newsy
  • Exclusive
  • Paparazzi
  • Imprezy
  • Moda
    • Stylizacje
    • Uroda
    • Domy gwiazd
    • Metamorfozy
  • Wideo

program randkowy

"Rolnik szuka żony". Pokazano twarze uczestników nowej edycji. To oni chcą znaleźć miłość w telewizji

"Rolnik szuka żony". Pokazano twarze uczestników nowej edycji. To oni chcą znaleźć miłość w telewizji

"Rolnik szuka żony" to wielki przebój Telewizji Polskiej. Każdą edycję śledzą miliony widzów. Właśnie ogłoszono, kim będą bohaterowie najnowszego sezonu, który startuje już 14 września. Czy uczestnicy randkowego show podbiją serca fanów programu?
Katarzyna Kozidrak Katarzyna Kozidrak
20 sierpnia 2025, 17:35
TVP z nowym programem randkowym. Wezmą w nim udział emigranci

TVP z nowym programem randkowym. Wezmą w nim udział emigranci

Już niebawem w Telewizji Polskiej będzie można oglądać nowy program randkowy. Bez wątpienia czegoś takiego w naszym kraju jeszcze nie było. Miłości poszukiwać będą bowiem osoby... żyjące poza granicami naszego kraju.
Daniel Lewandowski Daniel Lewandowski
23 lipca 2024, 13:11
Kasia Cichopek zdradza szczegóły nowego randkowego show Polsatu. Internauci: "To chore, patologia"

Kasia Cichopek zdradza szczegóły nowego randkowego show Polsatu. Internauci: "To chore, patologia"

Już we wrześniu na antenie Polsatu pojawi się nowy program zatytułowany "Moja mama i twój tata". Katarzyna Cichopek, która poprowadzi format opowiedziała ostatnio o szczegółach nadchodzącej produkcji. Jednak wszystko wskazuje na to, że zasady show nie przypadły do gustu internautom. "Chore" - napisała jedna z osób.
16 lipca 2024, 14:20

Celebryci
  • Agnieszka Kaczorowska
  • Sandra Kubicka
  • Kasia Nast
  • Doda
  • Marianna Schreiber
  • Caroline Derpieński
Gwiazdy kina
  • Timothée Chalamet
  • Julia Wieniawa
  • Florence Pugh
  • Andrzej Chyra
  • Jason Momoa
  • Margot Robbie
Gwiazdy telewizji
  • Anna Mucha
  • Dorota Szelągowska
  • Marta Manowska
  • Klaudia El Dursi
  • Magda Gessler
  • Marzena Rogalska
Programy TV
  • Pytanie na śniadanie
  • Dzień Dobry TVN
  • Halo tu Polsat
  • Taniec z gwiazdami
Gwiazdy showbiznesu
  • Anna Lewandowska
  • Małgorzata Rozenek-Majdan
  • Izabela Krzan
  • Daria Ładocha
  • Paulina Krupińska
Gwiazdy muzyki
  • Beyonce
  • Roksana Węgiel
  • Margaret
  • Justyna Steczkowska
  • Michał Szpak
  • Ralph Kamiński
Wydarzenia
  • Eurowizja
  • Oscary
  • Złote Globy
  • Grammy
  • MTV Video Music Awards
  • Fryderyki
Nasze Serwisy
  • Pudelek
  • Rozrywka o2
  • Film
    © Jastrząb Post
  • · Regulamin
  • · Reklama
  • · O nas
  • · Zgłoś temat
  • · Polityka prywatności

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.