Choć 25 lat skończyła w czerwcu... Wzruszona Margaret dopiero podziękowała za prezenty urodzinowe! Co dostała? [Instagram]
Polska scena muzyczna od kilku lat zdecydowanie należy do uroczej Małgosi Jamroży, która w mediach występuje jako Margaret. Piosenkarka wypuściła na rynek kilka hitów, które dziś zna cała Polska. Wokalistka starała się też pojechać na Eurowizję 2016. Mimo ogromnego wsparcia swoich wielbicieli, ostatecznie zajęła drugie miejsce. Gwiazda nie przejęła się tym, a jej utwór Cool Me Down stał się europejskim przebojem!
Wokalistka każdego dnia jest aktywna na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się prezentami, które otrzymała od fanów z okazji urodzin. Dokładnie 30 czerwca Margaret skończyła 25 lat! Co dostała od fanów? Pamiątkowe albumy, ramki ze zdjęciami, książki, a nawet ręcznie namalowany obraz!
Piosenkarka była wyraźnie wzruszona. W swoich podziękowaniach napisała:
Best fans ever! #birthdaypresents #toniaspower #grateful #thankyouverymuch #touched
Jesteście fanami Margaret?