NewsyPremiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”: Królikowski, Halejcio, Roznerski, Sykut-Jeżyna, Książkiewicz, Bołądź i inni

Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”: Królikowski, Halejcio, Roznerski, Sykut-Jeżyna, Książkiewicz, Bołądź i inni

Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
01.09.2022 21:20, aktualizacja: 01.09.2022 23:08

W czwartek, 1 września, odbyła się uroczysta premiera komedii romantycznej Szczęścia chodzą parami 2. Reżyserem filmu jest Bartosz Prokopowicz, a jego scenariusz przygotowali Wojciech SaramonowiczHanna Węsierska.

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia - czytamy w oficjalnym opisie nowej produkcji.

W obsadzie obrazu znalazły się gwiazdy, takie jak: Weronika Książkiewicz, Michał Żurawski, Antek Królikowski, Klaudia Halejcio, Aleksandra Domańska, Tomasz Karolak, Krzysztof Czeczot, Maria Pakulnis, Marta Ścisłowicz.

Premiera filmu Szczęścia chodzą parami 2. Kto się zjawił?

Na evencie fotoreporterzy mieli pełne ręce roboty. Olga Bołądź, Piotr Mróz, Antek Królikowski, Maria Pakulnis, Michał Koterski, Marcelina Leszczak, Weronika Książkiewicz, Paulina Sykut-Jeżyna, Klaudia Halejcio, Michał Żurawski, Mikołaj Roznerski - to tylko niektórzy uczestnicy wydarzenia, którzy zapozowali do zdjęć.

Halejcio świetnie wyglądała w kreacji, która odsłoniła brzuch i dekolt, Książkiewicz - w czarnym komplecie z "pierzastą" górą, a Sykut-Jeżyna w białej marynarce bez rękawów i długiej spódnicy. Panowie od nich nie odstawali. Królikowski błyszczał w granatowej marynarce i białej koszuli, a Roznerski w czarnej koszuli i spodniach w tym samym kolorze.

Która z gwiazd zrobiła na was najlepsze wrażenie?

 • Piotr Mróz - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Antek Królikowski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Weronika Książkiewicz - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Paulina Sykut-Jeżyna - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Michał Żurawski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Mikołaj Roznerski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Olga Bołądź - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Maria Pakulnis - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Michał Koterski, Marcelina Leszczak - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
 • Klaudia Halejcio - - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
[1/11] Piotr Mróz - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
Zobacz także