ImprezyGwiazdy na premierze filmu "Pokolenie Ikea": Majka Jeżowska, Magdalena Cielecka, Zofia Zborowska, Rafał Grabias [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na premierze filmu "Pokolenie Ikea": Majka Jeżowska, Magdalena Cielecka, Zofia Zborowska, Rafał Grabias [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na premierze filmu Pokolenie Ikea
Gwiazdy na premierze filmu Pokolenie Ikea
01.03.2023 20:40, aktualizacja: 02.03.2023 10:09

1 marca odbyła się uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea w reżyserii Dawida Grala. W rolach głównych: Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Paweł Małaszyński. Fabuła dzieła opiera się na podstawie powieści Piotra C. o tym samym tytule. Media klasyfikują nową produkcję jako komedię, romans, a znacznie rzadziej – jako film dla dorosłych.

Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora obrazu.

Piotr C. zapewnił, że stworzona przez niego historia dziś jest jeszcze aktualniejsza.

Będą błyskotliwe dialogi, Warszawa pełna wysokościowców i szybkich uczuć, noce bez zobowiązań, a w nich piękne kobiety i cyniczni mężczyźni (a przynajmniej jeden cyniczny). Jestem przekonany, że zjawisko w „Pokoleniu Ikea” przeze mnie opisywane jest nie tylko aktualne. Jest właśnie jeszcze bardziej aktualne niż wtedy – ocenił.

Co ciekawe, w filmie zagrała Majka Jeżowska. W rozmowie z Plejadą uspokoiła fanów: obraz nie ma wydźwięku erotycznego, a jej nawet przez myśl nie przeszło, aby się w nim rozbierać!

Wbrew temu, co sugerują tytuły na portalach plotkarskich, które służą wyłącznie wywoływaniu sensacji, nie jest to film erotyczny, a ja się w nim nie rozbieram. To przecież niedorzeczne! Prawda jest taka, że gram w filmie mamę głównego bohatera, więc moja rola nie ma nic wspólnego z erotyzmem – podkreśliła wokalistka.

Kto zjawił się na dzisiejszym evencie? Jak zaprezentowali się poszczególni uczestnicy? Mamy zdjęcia.

Premiera filmu Pokolenia Ikea. Zdjęcia

Fotoreporterzy zrobili zdjęcia plejadzie gwiazd. To niektóre z nich: Michalina Olszańska, Adrianna Izodorczyk, Bartosz Gelner, Dagmara Bryzek, Majka Jeżowska, Martyna Kaczmarek, Maja Staśko, Rafał Grabias, Magdalena Cielecka, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona.

Jak podobają się wam ich kreacje? Zdjęcia w galerii pod tekstem.

Premiera kolekcji Bikowski i Prochacki. Jak wyglądały gwiazdy?

Dziś odbyła się również premiera kolekcji Bikowski i Prochacki. Kto bawił się na tamtej imprezie? Między innymi: Viki Gabor, Magdalena Lubacz (Maluba), Justyna Gradek, Monika Miller, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Edyta Folwarska. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

 • Magdalena Cielecka - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Michalina Olszańska - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Adrianna Izodorczyk - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Maja Staśko - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Rafał Grabias - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Anna Samusionek z córką - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Eliza Gwiazda
 • Bartosz Gelner - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Dagmara Bryzek - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Majka Jeżowska - Premiera filmu Pokolenia Ikea
 • Martyna Kaczmarek - Premiera filmu Pokolenia Ikea
[1/12] Magdalena Cielecka - Premiera filmu Pokolenia Ikea
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także