WAŻNE
TERAZ

Oficjalnie. Lewandowski ogłosił decyzję ws. przyszłości!

Powstaje "Lejdis 2"? Mamy komentarz Anny Dereszowskiej [WIDEO]

Lejdis to komedia, którą pokochały miliony Polek. Film jest odpowiedzią na męski punkt widzenia pokazany w produkcji Testosteron. Jest szansa na drugą część filmu?

ObrazekAnna Dereszowska o 2. części "Lejdis"

Komedia opowiada historię czterech kobiet, których życie nie jest usłane różami. W role szalonych dam wcielają się Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Izabela KunaAnna pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie po latach z wymownym podpisem.

Lejdis, reaktywacja!!! Co Wy na to??? – napisała aktorka

Postanowiliśmy zapytać Annę Dereszowską, czy rzeczywiście szykowana jest kolejna część filmu.

Ja bym bardzo chciała i za każdym razem, jak się spotykamy to mamy cichą nadzieję. Konkretnych planów nie ma. 8 lat minęło od premiery Lejdis, a wciąż wszyscy pytają czy będzie druga część. Widzę po ilości lajków i komentarzy pod tym postem, że Lejdis jest ciągle żywe w mojej pamięci i w moim sercu również. Mam nadzieję, że uda się. Nawet, jeśli to nie będzie konkretnie druga część Lejdis, ale uda się nam się wspólnie z Magdą, Izą i Edytą zrobić coś razem - powiedziała

Chcielibyście zobaczyć drugą część Lejdis?

v
Będzie druga część Lejdis?
Anna Dereszowska - Ożenek - premiera 2017
Anna Dereszowska - Ożenek - premiera 2017
  • Anna Dereszowska - premiera Porady na zdrady
  • v
  • Anna Dereszowskana na premierze swojej książki
  • Anna Dereszowska w skórzanej spódnicy
  • Anna Dereszowska po wyjściu ze studia DDTVN
  • Anna Dereszowska Sakana Sushi
  • Anna Dereszowska - Pytanie na Śniadanie 04.03.2017
[1/7] Anna Dereszowska - premiera Porady na zdrady Źródło zdjęć: |
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ