Wsparcie dla Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015 wyraziło wiele gwiazd włączając się w akcję #vote4Monika. Teraz sporo ciepłych słów dla byłej wokalistki Varius Manx wyraziła Ewelina Flinta. Gwiazda rzadko komentuje show-biznes, ale dla Moniki i Eurowizji 2015 zrobiła wyjątek.
Ewelina Flinta zachęca do głosowania na Polskę. Skrytykowała też artystów, którzy... krytykują samą Eurowizję.
Zastanawiałam się czy i jak to napisać, ale muszę, bo nie wytrzymam. Dziś Monika Kuszyńska zaczyna swój udział w konkursie Eurowizji. Przez media przewijała się jakaś beznadziejna fala głupoty, niestety czasem również ze strony artystów.... że nie powinna, bo to i owo... Że co? :))) Nie powinna? :))) Bez jaj!!!! Maruderom, malkontentom i krytykantom mówimy NIE!!! :))) Całym serduchem wspieram Monikę i mam nadzieję, że wygra choć zdecydowanie już wygrała. Artystka nagrała piękną piosenkę i z pewnością nie prosi nikogo o współczucie, ale szczere wsparcie. Włączmy, więc w głowach przycisk z napisem PODZIW, bo zasługuje na to jak mało kto. Niewątpliwie jest fajterką :))))
Oby słowa Eweliny Flinty miały poparcie w głosach widzów z Europy i Australii. Przypominamy, że z Polski nie możecie wysyłać smsów na Monikę Kuszyńską.