NewsyPola Wiśniewska o rodzinnym dramacie. Żona Michała Wiśniewskiego została porzucona przez matkę. "Pochodzę z rozbitej rodziny"

Pola Wiśniewska o rodzinnym dramacie. Żona Michała Wiśniewskiego została porzucona przez matkę. "Pochodzę z rozbitej rodziny"

Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska
30.12.2023 10:27

Pola Wiśniewska to piąta żona lidera grupy Ich Troje Michała Wiśniewskiego. Pobrali się w 2020 roku i wychowują dwóch wspólnych synów. Oboje mają także po czwórce dzieci z poprzednich związków. Pola otworzyła się na temat swojej przeszłości w podcaście "Mamy tak samo" Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni. Przyznała, że jako dziecko nie mogła liczyć na rodzinne ciepło, została bowiem porzucona przez matkę.

Pola Wiśniewska została porzucona przez matkę. Żona Michała Wiśniewskiego o dramacie z dzieciństwa

W rozmowie Pola Wiśniewska otwarcie opowiedziała o niełatwej przeszłości. Obecna żona Michała Wiśniewskiego wychowywała się bez mamy, która miała ją porzucić.

Pochodzę z rozbitej rodziny, mam rodzeństwo, z którym nigdy się nie wychowywałam. Miałam trzy lata, gdy zostałam porzucona przez swoją mamę i już jako dziecko obiecałam sobie, że ja nigdy nie zostawię swoich dzieci (...) Niewiele mnie z nią łączyło. To jest temat, który swego czasu bardzo mnie bolał, bo (...) to trudne przeżycie. Jako mała dziewczynka przeżyłam to bardzo i zawsze myślałam, że moja mama do nas wróci, co oczywiście nigdy nie nastąpiło — opowiadała.

Pola nie ukrywa, że nadal ciężko jej sobie poradzić z traumą z przeszłości. Zwłaszcza że nigdy nie udało jej się odbudować relacji z mamą.

Pola Wiśniewska nigdy nie pogodziła się z mamą? Kobieta porzuciła ją, gdy miała trzy lata

Pola Wiśniewska poinformowała, że jej mama  zmarła. Żona Michała Wiśniewskiego miała jednak przyjąć smutną wiadomość bez szczególnego żalu. Nigdy bowiem nie zżyła się z kobietą, która opuściła ją w dzieciństwie. Mimo to trudno jej się pogodzić z przeszłością.

Ten temat przepracowałam, ale w dalszym ciągu jest on bolesny. Moja mama nie żyje, zmarła w tym roku i pamiętam, że jak się dowiedziałam o jej śmierci to nie było mi przykro, bardziej miałam poczucie, że jestem zawiedziona — podsumowała.

Na szczęście teraz Pola może cieszyć się liczną rodziną.

Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska
Jak wygląda Pola Wiśniewska po sześciu porodach?
Jak wygląda Pola Wiśniewska po sześciu porodach?
Jak wygląda Pola Wiśniewska po sześciu porodach?
Jak wygląda Pola Wiśniewska po sześciu porodach?
Michał Wiśniewski zrelacjonował rodzinną Wigilię (fot. Instagram)
Michał Wiśniewski zrelacjonował rodzinną Wigilię (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także