ImprezyPokaz mody: Małgorzata Foremniak i Anna-Maria Sieklucka bawiły się z matką Elona Muska i gwiazdą "Dnia świstaka" [ZDJĘCIA]

Pokaz mody: Małgorzata Foremniak i Anna-Maria Sieklucka bawiły się z matką Elona Muska i gwiazdą "Dnia świstaka" [ZDJĘCIA]

Pokaz na Berlin Fashion Week
Pokaz na Berlin Fashion Week
18.01.2023 22:00

Właśnie rozpoczął się Tydzień Mody w Berlinie. Dziś, 18 stycznia, w jego ramach odbył się pokaz kolekcji na jesień i zimę 2023 jednej z marek. W wydarzeniu wzięły udział gwiazdy z całego świata, w tym dwie Polki: Małgorzata Foremniak Anna-Maria Sieklucka. Obecni na miejscu fotoreporterzy zrobili im zdjęcia, dzięki czemu wiemy, jak wyglądały ich kreacje.

Oczywiście, oprócz polskich aktorek, w evencie wzięły też udział międzynarodowe gwiazdy.

Pokaz mody na Berlin Fashion Week. Zdjęcia

Na czerwonym dywanie udało się też uchwycić amerykańską aktorkę i modelkę Andie MacDowell – świetnie znaną z filmów Dzień świstaka, Cztery wesela i pogrzeb, Zielona karta i jej równie uzdolnioną córkę – Rainey Qualley. Jeszcze większe zainteresowanie wzbudziła była modelka, Maye Musk, będąca prywatnie matką miliardera Elona Muska i reżyserki Tosci Musk.

Nauczyłam ich znaczenia ciężkiej pracy i robienia dobrych rzeczy. Nie traktowałam ich jak dzieci, ani ich nie karciłam. Nigdy nie mówiłam im, co mają studiować. Nie sprawdzałam ich zadań domowych. Sami musieli się nauczyć odpowiedzialności – Maye mówiła o wychowaniu swoich dzieci.

Foremniak zaprezentowała się na wydarzeniu w białym garniturze w paski, a Sieklucka – dżinsowej kurtce, czerwonym topie i w spodniach w tym samym kolorze. MacDowell postawiła na długi szary płaszcz i suknię. Matka Elona Muska z kolei zwróciła na siebie uwagę w futrzanym płaszczyku, zielono-czerwonej sukni i czerwonych rajstopach.

Zdjęcia wszystkich pań zobaczycie w galerii pod tekstem.

Małgorzata Foremniak - Pokaz na Berlin Fashion Week
Małgorzata Foremniak - Pokaz na Berlin Fashion Week
Anna Maria Sieklucka  - Pokaz na Berlin Fashion Week
Anna Maria Sieklucka - Pokaz na Berlin Fashion Week
Maye Musk  - Pokaz na Berlin Fashion Week
Maye Musk - Pokaz na Berlin Fashion Week
Andie MacDowell - Pokaz na Berlin Fashion Week
Andie MacDowell - Pokaz na Berlin Fashion Week
Rainey Qualley z matką -Pokaz na Berlin Fashion Week
Rainey Qualley z matką -Pokaz na Berlin Fashion Week
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także