Poinformowała, że Popek jest w szpitalu psychiatrycznym. Kim jest partnerka rapera?

Poinformowała, że Popek jest w szpitalu psychiatrycznym. Kim jest partnerka rapera?

Popek i jego partnerka, Katarzyna Chalecka
Popek i jego partnerka, Katarzyna Chalecka
Źródło zdjęć: © YouTube
06.02.2024 20:35, aktualizacja: 06.02.2024 21:00

Katarzyna Chalecka opublikowała w sieci oświadczenie, w którym poinformowała, że Popek trafił do szpitala psychiatrycznego. Co wiemy o partnerce kontrowersyjnego rapera i matce jego dzieci?

Popek zawsze budził kontrowersje, ale jego ostatnie oburzające nagranie wywołało falę wyjątkowo ostrej i zasłużonej krytyki. Zachowanie rapera wobec zwierzęcia zostało zgłoszone do prokuratury i grozi mu nawet 5 lat więzienia. Na profilu 45-latka pojawiło się oświadczenie jego partnerki, która poinformowała, że Popek przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Popek trafił do szpitala psychiatrycznego. Partnerka rapera wydała oświadczenie

Na profilu Popka na Instagramie pojawiło się oświadczenie podpisane przez partnerkę rapera, Katarzynę Chalecką. Poinformowała, że jej partner ma przebywać w szpitalu psychiatrycznym, gdzie leczy się z uzależnienia.

W związku z obecną w mediach społecznościowych falą rozlewającego się hejtu względem mego partnera i ojca naszych małoletnich dzieci, Pawła Mikołajuw, pseud. Popek, w czasie, kiedy pozostaje on w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym, walcząc z ciężką chorobą alkoholową i uzależnieniem od innych używek, apeluję i jednocześnie proszę o wstrzemięźliwość w ferowaniu wszelkich wyroków wobec jego osoby — czytamy.

Co wiemy o Katarzynie Chaleckiej?

Partnerka Popka wybaczyła mu zdradę. Kim jest Katarzyna Chalecka?

W 2012 roku Popek po raz pierwszy został ojcem. Jego partnerka Katarzyna urodziła ich córkę Julię. Para rozstała się, kiedy raper wyjechał do Wielkiej Brytanii, ale po jego powrocie do Polski wrócili do siebie. W 2018 roku na świat przyszedł ich syn Borys. Okazało się, że Popek nie dochował partnerce wierności, publicznie przyznał się do romansu, a nawet poinformował, że był prześladowany przez kochankę.

Ona dzwoni do mojej rodziny, dzwoni do rodzin moich znajomych. Ubliża im. Dziewczyno, nie chcę mieć z tobą więcej kontaktu. Daj sobie spokój, bo to się źle dla ciebie skończy. Ja nie mam już nic do ukrycia, ale ty daj sobie spokój — opowiadał w mediach społecznościowych.

Katarzyna wybaczyła jednak Popkowi zdradę i nadal pozostają w związku. Katarzyna nie jest związana z show-biznesem i rzadko można zobaczyć ją w mediach społecznościowych rapera.

Popek i jego partnerka, Katarzyna Chalecka
Popek i jego partnerka, Katarzyna Chalecka © YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także