NewsyPogrzeb Dawida Ozdoby. Na krzyżu pojawiła się zaskakująca data śmierci. To przeczy wszystkim wcześniejszym ustaleniom

Pogrzeb Dawida Ozdoby. Na krzyżu pojawiła się zaskakująca data śmierci. To przeczy wszystkim wcześniejszym ustaleniom

Dawid Ozdoba
Dawid Ozdoba
Krystyna Miśkiewicz

15.10.2022 10:40, aktual.: 15.10.2022 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Ozdoba nie żyje. O śmierci znanego niegdyś celebryty i byłego partnera Edyty Herbuś poinformowano na początku października. Smutne wieści przekazała między innymi jego mama, która zamieściła post na Facebooku. Poprosiła jednocześnie o niekomentowanie wpisu, ponieważ śmierć syna jest dla niej niezwykle trudna.

Dawida już z nami nie ma – napisała.

Zwycięzca reality show Amazonki już kilka lat temu wycofał się z życia w blasku fleszy. Założył własny kanał na YouTube, gdzie recenzował gry, ale mówił też sporo o życiu prywatnym. Nie ukrywał między innymi tego, że zmaga się z depresją.

Po kilku dniach Super Express poinformował, że okoliczności jego śmierci były tragiczne. Ciało Dawida zostało znalezione w Parku Picassa na warszawskiej Białołęce. Informacje te potwierdziły dla tabloidu aż dwa źródła. Obecnie ma trwać postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Pogrzeb Dawida Ozdoby. Jaka data pojawiła się na krzyżu?

Chociaż informacja o tym, że przystojny tancerz nie żyje obiegła media dopiero 4 października, to przeglądając social media jego mamy, dało się zauważyć, że już wcześniej żegnała syna w sieci. 23 września zamieściła wzruszający wpis, który opatrzyła jednym z nagrań jej syna.

Żegnaj skarbie. Moje serce pękło – napisała.

https://www.facebook.com/dawidozdoba/videos/10155256096887519/?t=0

14 października odbył się pogrzeb Dawida. Miał on miejsce w kaplicy cmentarnej w Drawsku Pomorskim. Pożegnali go najbliżsi, ale także tłumy przyjaciół. Na ceremonii pogrzebowej obecni byli dziennikarze Faktu, którzy zrobili krótkie nagranie.

Można na nim dostrzec, że obok trumny znalazło się mnóstwo białych kwiatów, ale także wieniec czerwonych róż. Szczególną uwagę zwracał jednak krzyż, który pojawił się przy białej trumnie z ciałem. Super Express podaje, że widniała na nim data śmierci - 8 października. Z kolei na nekrologu, który widzimy na wideo, podano, że zmarł 3 października. Jak na razie nie wiadomo, co jest powodem tych rozbieżności.

Trzeba przyznać, że w związku z datą śmierci Dawida Ozdoby pojawia się wiele nieścisłości. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z pogrzebu.

  • Dawid Ozdoba obecnie
  • Dawid Ozdoba w 2005 roku
  • Dawid Ozdoba Mam talent
  • Dawid Ozdoba
  • Dawid Ozdoba obecnie
  • Dawid Ozdoba obecnie
  • Dawid Ozdoba
  • Slider item
[1/8] Dawid Ozdoba obecnie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także