Newsy"Pnś": Izabella Krzan zaskoczyła nową fryzurą. Odważne cięcie. Tomek Kammel zachwycony metamorfozą koleżanki

"Pnś": Izabella Krzan zaskoczyła nową fryzurą. Odważne cięcie. Tomek Kammel zachwycony metamorfozą koleżanki

Izabella Krzan
Izabella Krzan
Krystyna Miśkiewicz

24.06.2023 11:40, aktual.: 24.06.2023 11:56

Izabella Krzan to była Miss Polonia, która szybko znalazła dla siebie miejsce w show-biznesie. Zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach i eventach, a także przed kamerami. Kilka lat temu nawiązała współpracę z TVP i nieustannie pojawia się w kolejnych odsłonach i programach. Po tym jak Marzena Rogalska zakończyła swoją współpracę z Telewizją Polską i po wielu latach rzuciła posadę w Pytaniu na śniadanie, to właśnie Iza zajęła jej miejsce.

W śniadaniówce pojawia się u boku Tomasza Kammela. Doświadczony prezenter jest dla niej ogromnym wsparciem przed kamerami, ale po relacjach pojawiających się w sieci widać, że połączyła ich również przyjaźń. Fantastycznie się dogadują, a na Instagramie pojawia się sporo ich wspólnych zdjęć i wideo, na których pokazują wiele zabawnych momentów.

W sobotę rano również przywitali widzów porannego pasma, a Iza pojawiła się w pracy zupełnie odmieniona. Gwiazda śniadaniówki zafundowała sobie fantastyczną fryzurę. Jak teraz wygląda?

"PnŚ": Izabella Krzan zmieniła fryzurę

Izabella Krzan i Tomasz Kammel w duecie rozpoczęli weekend w Pytaniu na śniadanie. Widzów od razu zaskoczyła Iza, która na ekranie zadebiutowała w nowej fryzurze. Do sieci trafiły również zdjęcia ekranowej partnerki Tomka Kammela po metamorfozie. Iza zdecydowała się nie tylko na odświeżenie koloru, ale też dłuższą grzywkę zaczesaną na boki.

Iza i Tomek zwarci i gotowi- a Wy? Czekamy na Was.

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komplementów dotyczących nowej fryzury Izy.

  • W tych włosach wyglądasz Iza jak szanowna Pani Mama Bożenka.
  • Izabela wygląda zjawiskowo.
  • Przepiękna i wyjątkowa Izunia.

Jak na metamorfozę koleżanki z pracy zareagował Tomasz Kammel? Okazuje się, że nie zauważył zmiany i zorientował się dopiero po czasie.

Bardzo dobrze, że zaczęłaś o tym opowiadać, bo wtedy mogłem bardzo pięknie zagrać, że się zorientowałem. Ale jak już się zorientowałem, to się zachwyciłem. Ładnie prawda? - powiedział Tomek.

W naszej galerii więcej zdjęć Izy w nowej fryzurze. Jak wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni.

Izabella Krzan w nowej fryzurze
Izabella Krzan w nowej fryzurze
Izabella Krzan w nowej fryzurze
Izabella Krzan w nowej fryzurze
Izabella Krzan w nowej fryzurze
Izabella Krzan w nowej fryzurze
Izabella Krzan w nowej fryzurze
Izabella Krzan w nowej fryzurze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także