NewsyPlany Cichopek i Kurzajewskiego się nie powiodły. Inaczej wyobrażali sobie święta

Plany Cichopek i Kurzajewskiego się nie powiodły. Inaczej wyobrażali sobie święta

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek (fot. KAPiF)
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek (fot. KAPiF)
26.12.2023 09:47

Jak co roku, polskie gwiazdy chwaliły się jak spędzają czas Bożego Narodzenia. Nie zabrakło rodzinnych zdjęć, pokazywania choinek i suto zastawionych stołów wigilijnych, a także prezentów. Do wyjątku nie należała najbardziej znana para prezenterska w Polsce, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Zakochani musieli liczyć się z pewnymi utrudnieniami, których nie mogli w żaden sposób ominąć. Chodzi o członków rodziny dziennikarza.

"Kurzopki" zmieniły swoje plany

Jak się bowiem okazało, ambitny plan "Kurzopków" aby spędzić święta z rodziną Kurzajewskiego się nie powiódł. Szczegóły sytuacji udało się poznać Na Żywo. Siostry gwiazdora Pytania na Śniadanie nie mogły bowiem pojawić się przy wigilijnym stole pary.

Tegoroczne Boże Narodzenie mieli spędzić z rozsianą po świecie rodziną Maćka. Niestety, plan się nie powiódł - przekazał tygodnik.

Jedna z sióstr dziennikarza została w Szwajcarii, a druga nie opuszcza Izraela. Szczególnie mocno odczuła to Kasia Cichopek, która bardzo entuzjastycznie nastawiała się na przyjazd rodziny swojego wybranka:

Ta decyzja choć zrozumiała, mocno ich zabolała, szczególnie Kasię. Zależało jej, by pokazać się z jak najlepszej strony, ugościć bliskich ukochanego.

Święta spędzili w mniejszym gronie

Nie zamierzali jednak rezygnować ze wspólnie spędzonego czasu. Świąteczną atmosferę uchwycili na jednej ze swoich ostatnich fotek, którą opatrzyli opisem z życzeniami.

Niech te Święta przyniosą Wam radość, spokój i miłość, niech będą pełne ciepła i wzajemnej życzliwości - napisali.
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. KAPIF)
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. KAPIF)
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek (Instagram)
Katarzyna Cichopek (Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także