NewsyDziewczyna Piotra Żyły szykuje się do ślubu. Właśnie ogłosiła to publicznie i pokazała suknię

Dziewczyna Piotra Żyły szykuje się do ślubu. Właśnie ogłosiła to publicznie i pokazała suknię

Piotr Żyła
Piotr Żyła
Zuza Maciejewska

01.10.2020 16:00

Piotr Żyła przez kilka lat był mężem Justyny. Para doczekała się syna i córki. Przez długi czas wydawało się, że skoczek i jego wybranka tworzą szczęśliwą rodzinę. To zmieniło się dwa lata temu, gdy para postanowiła się rozstać. Dawni kochankowie publicznie wyciągali brudy i chociaż sąd zakończył ich małżeństwo, nadal pod swoim adresem nie szczędzą gorzkich słów.

Justyna kilka tygodni temu pochwaliła się zdjęciem z dziećmi. W opisie dała do zrozumienia, że jej były mąż się nimi nie interesuje:

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […] Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?

Piotr podobno znalazł już nową miłość. Jest nią Marcelina Ziętek, aktorka znana z serialu 19+. Chociaż media regularnie obiegają doniesienia o ich związku, zainteresowani na ten temat milczą. Tak jak nie wypowiadają się na temat rzekomych zaręczyn, do których miało dojść całkiem niedawno. Czyżby jednak w plotkach tkwiło ziarno prawdy?

Ziętek na Instagramie dodała post, który wywołał spore zamieszanie. Aktorka pozuje w białej sukni ślubnej, uśmiecha się do obiektywu. W opisie podkreśla, że każda kobieta marzy o tym, by przymierzać takie kreacje:

Każda kobieta chce poprzymierzać suknie ślubne. Myślicie, że dojdzie do ślubu?

Okazuje się, że do ślubu nie dojdzie w prawdziwym życiu, a w produkcji, w której występuje Ziętek. Zdjęcia zostały wykonane na planie serialu 19+. Internauci są  przekonani, że Marcelina byłaby przepiękną panną młodą:

  • Będziesz piękną panną młodą :)
  • Bierzecie z Piotrem ślub? To dopiero byłaby sensacja! :)
  • Ładnie, ładnie.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. W białej sukni jest jej naprawdę do twarzy.

Marcelina Ziętek w białej sukni ślubnej
Marcelina Ziętek w białej sukni ślubnej
Marcelina Ziętek w białej sukni ślubnej
Marcelina Ziętek w białej sukni ślubnej
Piotr Żyła z partnerką
Piotr Żyła z partnerką
Piotr Żyła potwierdza związek
Piotr Żyła potwierdza związek
Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek
Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także