NewsyPiotr Zelt węszy spisek w PiS. Naśmiewa się z poturbowanej posłanki

Piotr Zelt węszy spisek w PiS. Naśmiewa się z poturbowanej posłanki

Piotr Zelt (fot. KAPiF)
Piotr Zelt (fot. KAPiF)
21.12.2023 14:51

Ostatnio Piotr Zelt nieźle się rozkręcił, jeśli chodzi o krytykę polskiej prawicy. Dostaje się nie tylko politykom, ale także osobom, które głosowały na Prawo i Sprawiedliwość. Swoje spostrzeżenia publikuje na mediach społecznościowych i nie stroni od gorzkich słów. Nie tak dawno określił członków PiS-u jako "prymitów" i "zdrajców". Nie mógł zatem przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się obecnie w TVP.

Piotr Zelt wyczuwa spisek w PiS

Tym razem bliżej przyjrzał się przypadkowi Joanny Borowiak, która miała zostać zaatakowana w trakcie szarpaniny. Udostępniony przez aktora na Instagramie post z X (wcześniej Twitter) zawiera jednak nie tylko zdjęcie posłanki PiS z ręką w temblaku, ale także fotkę przedstawiającą ją bez kontuzji.

Poturbowanie posłanki PiS okazuje się fikcją. Wezwana na miejsce policja zażądała przeglądu kamer CCTV, na co PiS zaczął protestować, iż nie ma takiej potrzeby i anulował zgłoszenie - głosi opis.

Choć Zelt pozostawił zrzut ekranu z X bez własnego komentarza, wszystko wskazuje na to, że zgadza się z przedstawioną w nim wersją wydarzeń. Węszy jakiś spisek?

Zelt o Ziobrze

Nie gryzł się natomiast w język jeśli chodzi o Zbigniewa Ziobro, którego skrytykował ostatnio w wyjątkowo mocny sposób. Tak napisał na Facebooku:

Jak tam tchórzu „zero”? Nadal hospitalizacja? Zbyszek, lekarze w Polsce cię lubią, pasjami, nie lękaj się. Tak przy okazji, masz ważny paszport i gotówę? W Namibii mają dobrych lekarzy, podobno… Wyleczyli paru nazistów… Zajmą się troskliwie, zapewniam.

Co sądzicie?

Piotr Zelt – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik
Piotr Zelt – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik
Piotr Zelt - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii
Piotr Zelt - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii
Piotr Zelt (Instagram)
Piotr Zelt (Instagram)
Piotr Zelt – Czarno to widzę…, premiera spektaklu
Piotr Zelt – Czarno to widzę…, premiera spektaklu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także