Newsy"Stan kompletnej nędzy". Piotr Zelt zaatakował Michała Rachonia i Tomasza Sakiewicza

"Stan kompletnej nędzy". Piotr Zelt zaatakował Michała Rachonia i Tomasza Sakiewicza

Piotr Zelt i Michał Rachoń (fot. AKPA)
Piotr Zelt i Michał Rachoń (fot. AKPA)
06.01.2024 07:00

Piotr Zelt rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim roli Arniego w serialu telewizyjnym "13 posterunek", gdzie grał m.in. u boku Cezarego Pazury. W grudniu aktor świętował 55. urodziny. Wciąż jest bardzo aktywny zawodowo i gra zarówno w filmach, jak i na deskach teatru.

Twórca wielu kreacji artystycznych pozwala sobie na bieżąco komentować wydarzenia polityczne. Nie oszczędza polityków PiS i prawicowych dziennikarzy. Czasem dostaje się nawet zwolennikom Zjednoczonej Prawicy. Tak napisał o wyborcach tej formacji:

Nikt normalny NIGDY nie wspierał PiS.

5 stycznia Zelt przypuścił kolejne uderzenie, publikując wpis poświęcony przedstawicielom Telewizji Republika – Michałowi Rachoniowi Tomaszowi Sakiewiczowi.

Piotr Zelt kontra Michał Rachoń i Tomasz Sakiewicz

Gwiazdor udostępnił na Facebooku wpisy Rachonia i Sakiewicza na temat bojkotu Ikei.

Planujemy zakupy mebli do nowej scenografii mojego programu #Jedziemy. Na pewno nie będą to meble Ikei – napisał Rachoń. Sakiewicz natomiast zadeklarował: Podjąłem decyzję, że we wszystkich kierowanych przeze mnie spółkach nie będziemy kupować niczego co pochodzi z IKEI.

Na tym nie koniec, ponieważ Zelt postanowił krótko skomentować działania obu panów.

Ikea jest w rozpaczy, zwiną żagle po takiej deklaracji – zaczął kpić. Pisizm to stan kompetentnej nędzy intelektualnej, społecznej i moralnej – dodał.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także