NewsyDawno niewidziany Piotr Pręgowski pojawił się na evencie. Gwiazdor "Rancza" jest nie do poznania

Dawno niewidziany Piotr Pręgowski pojawił się na evencie. Gwiazdor "Rancza" jest nie do poznania

Piotr Pręgowski (fot. AKPA)
Piotr Pręgowski (fot. AKPA)
30.11.2023 19:10, aktualizacja: 30.11.2023 19:47

Piotr Pręgowski (69 l.) największą sławę zaskarbił sobie rolą Patryka Pietrka w serialu komediowym "Ranczo". Oczywiście na koncie miał również występy w innych produkcjach. Jakich? To niektóre z nich: "Miś", "Zmiennicy", "Nie zaznasz spokoju", Halo Hans! Nie ze mną te numery".

Po tym, gdy przestał występować w "Ranczu", Pręgowski skupił się na występach na deskach teatru. Później przeprowadził się z żoną na wieś, co bardzo sobie ceni.

Odkryliśmy na nowo potęgę naszej miłości, która rozpaliła w nas nieujarzmiony żar. (...) Jeśli wolny czas, którego mamy pod dostatkiem, nazwiemy luksusem, to tak, nasze życie jest nurzaniem się w komforcie. Z finansowego punktu widzenia też nie mamy powodów do narzekań, gdyż życie na wsi pozwala nam wieść skromne, ale godne życie – wyjawił serialowy Pietrek w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium".

Przypomnijmy, że partnerką Piotra jest inna aktorka, Ewa Kuryło. W "Ranczu" kreowała postać Wiesławy Oleś, czyli dyrektorki miejscowej szkoły.

O ile aktor długo nie był widziany na celebryckich imprezach, to teraz zrobił wyjątek od absencji na salonach. W czwartek 30 listopada pojawił się na przedpremierowym pokazie filmu "Vamos a la playa".

Piotr Pręgowski na evencie. Jak teraz wygląda?

Musimy przyznać, że po dłuższej przerwie z trudem poznaliśmy Piotra. Aktor przyszedł na przedpremierę w pikowanej, niebieskiej kurtce, koszuli w kratę, luźnych spodniach i czarnych butach sportowych. Sporo powagi dodały mu okulary z okrągłymi oprawkami i zaczesane do tytułu włosy. Po jego aktualne zdjęcia zapraszamy was do poniższej galerii.

Piotr Pręgowski na evencie (fot. KAPIF)
Piotr Pręgowski na evencie (fot. KAPIF)
Piotr Pręgowski na evencie (fot. KAPIF)
Piotr Pręgowski na evencie (fot. KAPIF)
Piotr Pręgowski na evencie (fot. AKPA)
Piotr Pręgowski na evencie (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także