NewsyKarolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się łóżkową sceną z mężem. Tak spędzają sobotni poranek

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się łóżkową sceną z mężem. Tak spędzają sobotni poranek

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko
Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko
Krystyna Miśkiewicz

06.03.2021 13:20, aktual.: 06.03.2021 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Kraśko jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Jest z nią związany od 2016 roku. Przez 4 lata regularnie pojawiał się u boku Kingi Rusin w Dzień Dobry TVN. Od kilku miesięcy jest prezenterem głównego wydania Faktów. Kraśko nie ukrywał swojej dumy z nowej pracy. Nie mógł się doczekać zawodowej przygody, którą traktuje jak kolejne dziennikarskie wyzwanie.

To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania – mówił nam Kraśko.

Dziennikarz przez niemal ćwierć wieku był związany z TVP, z którą pożegnał się definitywnie w styczniu 2016, zaraz po tym jak prezesem został Jacek Kurski. Kilka miesięcy później widzowie mogli go oglądać na antenie TVN.

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała zdjęcie z łóżka

Piotr Kraśko nie tylko robi zawodową karierę, ale ma także bardzo udane życie rodzinne. Dziennikarz w 2008 roku poślubił Karolinę Ferenstein. Para poznała się w Gałkowie, gdzie jego przyszła małżonka trenowała jazdę konną. Prezenter Faktów pojawił się tam na obiedzie i całkowicie stracił głowę dla blond piękności.

Od tamtej pory wiele przeszli, a kolorowa prasa donosiła, że w 2013 spotkał ich ogromny kryzys. Donoszono, że Kraśko miał zakochać się w Małgorzacie Rozenek, która właśnie rozwiodła się ze swoim drugim mężem. Nad małżeństwem dziennikarza zawisły czarne chmury.

Zakochani dali sobie jednak drugą szansę i odbudowali relację. Są rodzicami trojga dzieci. W 2007 roku na świecie pojawił się ich syn Konstatnty, który dwa lata później doczekał się brata Aleksandra. W 2016 roku na świat przyszła córeczka pary – Lara.

Karolina jest bardzo aktywna w social mediach. Dzisiaj postanowiła pokazać, jak spędza poranek z w łóżku w towarzystwie swojego męża. Jak widzimy, dziennikarza nie ma obok niej, ale za to ma w ręku magazyn, który zdobi okładka z jego portretem.

Dumna żona zachęca swoich fanów do zapoznania się z rozmową, którą można przeczytać w nowym wydaniu Press:

Sobotni poranek z mężem. Polecam wywiad Press, żeby @p_krasko w domu był taki rozmowny – podsumowała zdjęcie.

Piotr Kraśko nie tylko pojawił się na okładce magazynu, ale także opowiedział o swoim wywiadzie z kardynałem Dziwiszem i pracy korespondenta. Wskazał też, co różni TVP i TVN.

Wnioskując po tym, co napisała Karolina, wywiad jest bardzo obszerny i trochę jej żal, że mąż w domu nie jest taki wylewny.

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko - Kryształowe Zwierciadła 2019
Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko - Kryształowe Zwierciadła 2019
Karolina Ferenstein-Kraśko- Walentynki 2021
Karolina Ferenstein-Kraśko- Walentynki 2021
Piotr Kraśko z żoną i synem Konstantym w 2009 roku
Piotr Kraśko z żoną i synem Konstantym w 2009 roku
Piotr Kraśko - Telekamery 2011
Piotr Kraśko - Telekamery 2011
Karolina Ferenstein-Kraśko - Magiczna Gwiazdka w Wiosce Świętego Mikołaja 2019
Karolina Ferenstein-Kraśko - Magiczna Gwiazdka w Wiosce Świętego Mikołaja 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także