NewsyPiotr Kraśko i Karolina Ferenstein pochwalili się swoim pięknym domem na Mazurach

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein pochwalili się swoim pięknym domem na Mazurach

Piotr Kraśko dom w Gałkowie
Piotr Kraśko dom w Gałkowie
Natalia Brzostowska
19.10.2015 07:46, aktualizacja: 19.10.2015 21:26

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko, w programie Zacisze Gwiazd, pokazali swój piękny dom. Pomimo tego, że posiadają mieszkanie w Warszawie, za swoje prawdziwe miejsce na świecie uważają dom w Gałkowie. To właśnie tam również wychowują swoje dzieci.

Zarówno Karolina jak i Piotr jeżdżą konno. Pasję do tego typu aktywności podzielają również ich dzieci. 8-letni Konstanty robi już duże postępy. Karolina Ferenstein wywodzi się z rodu Ferensteinów, który posiada głęboką tradycję związaną zarówno z hodowlą koni jaki i z zawodami sportowymi hippicznymi. Ona sama również ma na swoim koncie spore osiągnięcia ponieważ jest zawodniczką w Mistrzostwach Polski.

Pasja do koni w życiu Kraśków jest bardzo widoczna. Ich wymarzony dom, był kiedyś stajnią. Para nie zrezygnowała do końca z tego stylu. Wejście do ich domu tworzą oryginalne stajenne drzwi, które w aktualnej aranżacji wnętrza dodają budynkowi niepowtarzalnej oryginalności. Kraśko oprowadza kamery, po swojej kuchni, mówiąc że kiedyś spały tam konie. Drewniane wyposażenie oraz meble swoim stylem zachowują jeździecki klimat jednocześnie nadając domostwu stylu.

Zarówno Piotr Kraśko jak i jego żona chętnie wracają na Mazury i o nich opowiadają. Koniecznie zobaczcie w naszej galerii, jak mieszkają.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także