NewsyPiotr Kaszubski otworzył już nowy biznes! Chce na nim zarabiać milion dziennie!

Piotr Kaszubski otworzył już nowy biznes! Chce na nim zarabiać milion dziennie!

Piotr Kaszubski skandalista
Piotr Kaszubski skandalista
Rafał Kowalski
04.11.2015 20:04

Najmłodszy polski milioner, Piotr Kaszubski, nie daje o sobie zapomnieć. Jeszcze niedawno prowadził swój biznes, na którym dorobił się pierwszego miliona. Niestety, biznesmen łamał prawo i stosował nielegalne techniki sprzedaży swoich produktów. Za te przewinienia, do dziś jest ścigany listem gończym.

Niedawno, na swoim Facebooku, milioner ogłosił, że otworzył nowy biznes! Zamierza zarabiać na nim milion dziennie i być, jak jedna z amerykańskich gwiazd

Jej, zacząłem miesiąc temu nowy biznes, w pełni uczciwy, i tak dobrze mi idzie. Rosja+Chiny to mieszanka wybuchowa. Bardzo bym chciał zarabiać milion dziennie, tak jak Taylor Swift.

Przy okazji, Kaszubski wyjaśnił, dlaczego nie poczuwa się do stawianych mu zarzutów:

Honor mi nie pozwala samemu stawić się w areszcie, ponieważ nie jestem winny 70 % zarzutów mi stawianych. Teraz pytanie retoryczne, które wpadło mi do głowy na Giewoncie. -Dlaczego Polska, mimo że nie pomogła mi w niczym na drodze biznesowej a tylko utrudnia, wyciąga rękę po podatek? Przypominam, że dzięki podatkowi VAT, który płacę, można wyposażyć całe piętro szpitalne i uratować kilkadziesiąt tysięcy ludzi… Rząd polski jest jak nowotwór, atakuje własne tkanki.

Piotr nadal jest bardzo pewny siebie. Sprawa nieuczciwego prowadzenia jego pierwszego biznesu jeszcze nie ma swojego końca, a biznesmen już zajął się nowym projektem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się ta sytuacja.

Piotr Kaszubski na salonach
Piotr Kaszubski na salonach
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także