NewsyPiotr Gąsowski dąsa się i kręci nosem za granicą. "Nie mogę oddychać"

Piotr Gąsowski dąsa się i kręci nosem za granicą. "Nie mogę oddychać"

Piotr Gąsowski (fot. KAPiF, Instagram)
Piotr Gąsowski (fot. KAPiF, Instagram)
09.01.2024 21:18

Ledwo co wybył do Hiszpanii przed zeszłorocznymi świętami, a już ponownie zapuścił się w dalekie rejony. Piotr Gąsowski nie ukrywa, że podróże to dla niego chleb powszedni. Prezenter nie lubi siedzieć w miejscu i kiedy tylko może pakuje się do walizki i leci na spotkanie z przygodą. Obecnie przebywa w egzotycznej Malezji, intensywnie relacjonując swoje wojaże obserwującym na Instagramie. Jak można się domyślić, nie wszystko jednak przebiega po jego myśli.

Piotr Gąsowski narzeka w Tajlandii

Zanim jednak trafił do Kuala Lumpur, gdzie przywitały go majestatyczne wieże Petronas Towers, Gąsowski zabawił w Tajlandii. Tam postanowił podzielić się ze swoimi obserwującymi pewną obserwacją na temat miejscowych pamiątek w postaci odzieży. Nie był zadowolony z faktu, że spora część koszulek zwyczajnie na nim nie leży.

Co jest bardzo ciekawe, wiecie jaki to jest rozmiar tutaj, w Tajlandii? To jest 4XL. A ja oddychać w tym nie mogę, chyba że przytyłem - stwierdził.

W swoim stylu postanowił jednak puścić oko do fanów, podkreślając tym samym, że sytuacja jest dla niego niczym innym jak zabawnym etapem wycieczki. Niestety, poszukiwania T-shirtu idealnego spaliły na panewce. Prezenterowi nie udało się znaleźć czegoś, co idealnie wpasowałoby się w jego oczekiwania.

Śledzicie to, co Piotr Gąsowski publikuje na Instagramie?

Piotr Gąsowski fot. AKPA
Piotr Gąsowski fot. AKPA
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także