NewsyParis Hilton pochwaliła się pierwszą sesją z maleńkim synkiem. Zdjęcia przepełnione miłością trafiły do sieci

Paris Hilton pochwaliła się pierwszą sesją z maleńkim synkiem. Zdjęcia przepełnione miłością trafiły do sieci

Paris Hilton pokazała synka
Paris Hilton pokazała synka
Elwira Szczepańska

23.02.2023 22:00, aktual.: 23.02.2023 22:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paris Hilton to dziedziczka jednej z największych hotelowych fortun na świecie, a swego czasu najbardziej znana celebrytka. Doskonale zna ją amerykański show-biznes. Jedną z jej bliskich przyjaciółek była swego czasu Kim Kardashian, która właśnie dzięki nie została zauważona. Imprezowała również z Britney Spears i innymi znanymi nazwiskami Hollywood. Sama również próbowała swoich sił w różnych dziedzinach. Udało jej się wydać płytę, napisać książkę, a nawet wystąpiła w filmie. Była też bohaterką reality show.

W 2021 roku Paris poinformowała o tym, że jest zaręczona. Wybrankiem celebrytki jest znany przedsiębiorca i inwestor Carter Reum. W 40. urodziny sprawił on jej ogromną niespodziankę i wręczył pierścionek zaręczynowy.

Ślub Paris Hilton

11 listopada 2021 roku Hilton i Reum powiedzieli sobie tak w posiadłości zmarłego dziadka panny młodej Barrona Hiltona w Bel-Air w Kalifornii. Wśród gości byli między innymi: ciocia Paris - Kyle Richards i jej mąż Mauricio Umansky, Emma Roberts, Bebe Rexha, Paula Abdul, a także Rachel Zoe z mężem Rodgerem Bermanem. Panna młoda zaprezentowała się w 10 kreacjach, a impreza trwałą 3 dni.

Paris Hilton została mamą

Paris Hilton nie ukrywała, że marzy o tym, aby mieć dziecko. Pojawiło się nawet sporo plotek o tym, że jest już w ciąży, ale żadnej z nich gwiazda nie potwierdzała.

Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę - mówiła w programie The Trend.

Jak się okazuje, Paris i jej mąż wybrali inną możliwość, dzięki której doczekali się dziecka. Magazyn People podał, że maluszek przyszedł na świat dzięki wynajętej surogatce.

Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa - napisała Hilton, publikując zdjęcie rączki maluszka.

Zdradziła także, że doczekali się synka.

Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać mamą i strasznie się cieszę, że ja i Carter trafiliśmy na siebie. Jesteśmy podekscytowani wizją tego, że nasza rodzina się powiększyła i jesteśmy pełni miłości dla naszego synka - skomentowała dla People.

Tera pokazała w sieci pierwsze zdjęcia z maluszkiem w ramionach.

Pierwsze zdjęcia Paris Hilton z synkiem

Paris Hilton zdecydowała się pochwalić efektami rodzinnej sesji. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z synkiem i mężem.

Phoenix. Nasz cały świat - napisała.

Jak się można domyślać, post zalała cała masa zachwytów. Nie da się ukryć, że zdjęcia są przepiękne.

Paris Hilton pokazała synka
Paris Hilton pokazała synka
Paris Hilton pokazała synka
Paris Hilton pokazała synka
Paris Hilton została mamą
Paris Hilton została mamą
Paris Hilton - Grammy 2023
Paris Hilton - Grammy 2023
Krzysztof Gojdź i Paris Hilton
Krzysztof Gojdź i Paris Hilton
Paris Hilton - Grammy 2023
Paris Hilton - Grammy 2023
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także