NewsyPiękny gest Filipa Chajzera. Uwaga, wzruszycie się!

Piękny gest Filipa Chajzera. Uwaga, wzruszycie się!

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Natalia Brzostowska
20.05.2016 20:28

Filip Chajzer jest bardzo aktywny na swoich profilach społecznościowych. Jego aktywność to nie tylko wiele postów, ale przede wszystkim interakcja z fanami. I to jaka! Dziennikarz nie pozostanie obojętny na prośby i los swoich fanów. Niedawno postanowił spełnić marzenie niewidomej dziewczynki, która uwielbiała słuchać jego głosu w Małych Gigantach. Swoją wolną sobotę wykorzystał na odwiedziny u dziecka. Zarówno jej, jak i innym dzieciom czytał Przygody Mikołajka.

Najlepszy dzień. Najlepszy ever - relacjonował

Ale to nie koniec wzruszających gestów Filipa Chajzera. Niedawno zapytał swoich fanów o to, co by zrobili z wygraną w Lotto. Jeden z komentarzy brzmiał:

Kupię tacie elektryczny wózek inwalidzki, aby już nigdy nie był skazany na osoby trzecie.

Filip postanowił zareagować na ten komentarz. Dzisiaj ojciec Kasi - autorki komentarza, ma już wyżej wspomniany wózek inwalidzki i już nie będzie musiał liczyć na innych:

I nigdy już nigdy nie będzie. Udało mi się skontaktować ze wspaniałymi ludźmi z firmy, którą sprzedaje taki sprzęt i Ci wspaniali ludzie zgodnie z obietnicą dzisiaj przekazali wymarzony wózek. Pan Floro urodził się w Italii. Mama Włoszka, tata walczył pod Monte Cassino i jak na włoską krew przystało, po 5 minutach jazdy usłyszałem - Ferrari :) Pamiętajcie. Chociaż jeden dobry uczynek w tygodniu... I będzie w tym kraju dobrze!

Wow! Filip jesteś wielki.

Filip Chajzer pomógł ojcu swojej fanki
Filip Chajzer pomógł ojcu swojej fanki
Filip Chajzer zwolniony
Filip Chajzer zwolniony
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także