NewsySeksbomba lat 80. dzisiaj nie przypomina siebie! Z trudem rozpoznaliśmy 68-letnią Rominę Power!

Seksbomba lat 80. dzisiaj nie przypomina siebie! Z trudem rozpoznaliśmy 68‑letnią Rominę Power!

Al Bano and Romina Power
Al Bano and Romina Power
Kuba Górski

05.01.2019 11:00, aktual.: 05.01.2019 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Albano i Romina Power w latach 80 święcili ogromne triumfy na całym świecie. Para wygrywała wszystkie znaczące festiwale, a ich płyty biły rekordy sprzedaży. Romina Power była przepiękną gwiazdą, w której kochały się miliony fanów. Zobacz jak artystka wygląda w wieku 6 lat.

Piękna Romina Power na światowym rynku muzycznym pojawiła się w 1969 roku, wówczas wydała swój pierwszy solowy album, natomiast w 1975 ukazała się pierwsza płyta nagrana w duecie z Albano. Albano i Romina Power stworzyli niepowtarzalny duet na scenie jak również w życiu jako małżeństwo. Duet dwukrotnie brał udział w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Przełom w ich karierze nastąpił w 1982 roku za sprawą singla Felicità, dwa lata później małżeństwo wydało piosenkę Ci sara, którą wygrali festiwal w San Remo. W 1987 roku ukazał się ich przebojowy album Liberta, który  zawędrował na szczyty światowych list przebojów. W 1995 roku ukazał się ostatni wspólny album duetu.

W 1999 roku, po wielu latach małżeńskich nieporozumień w związku ze sprawą tajemniczego zaginięcia w Stanach Zjednoczonych najstarszej córki Ylenii , Romina rozwiodła się z Albano Carrisim. Od czasu rozstania z Al Bano Romina miała olbrzymie roszczenia finansowe, pod adresem byłego męża. W 2007 opuściła Włochy i powróciła do Stanów Zjednoczonych.

Z okazji 70 rocznicy urodzin Albano Carrisiego odbył się koncert w Moskwie, był on pierwszym wspólnym występem pary od 15 lat. W 2015 Albano i Romina Power ponownie spotkali się w Festiwalu w San Remo. Ostatnio para wystąpiła także w Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2018/19 w Zakopanem.

Zobaczcie jak się zmienili

  • Albano i Romina Power
  • Albano i Romina Power
  • Albano i Romina Power
  • Albano i Romina Power
  • Al Bano and Romina Power
  • Al Bano and Romina Power
  • Al Bano and Romina Power
  • Al Bano and Romina Power
  • Albano i Romina Power
[1/9] Albano i Romina Power
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także