KonkursyNiezwykłe wydarzenia na Scenie Garnizon! Mamy dla Was zaproszenia na dwa wyjątkowe koncerty

Niezwykłe wydarzenia na Scenie Garnizon! Mamy dla Was zaproszenia na dwa wyjątkowe koncerty

Zespół Pectus i KROKE na scenie Garnizon
Zespół Pectus i KROKE na scenie Garnizon
Rafał Kowalski

07.03.2016 17:07, aktual.: 07.03.2016 17:18

Już 8 i 10 marca na Scenie Garnizon na warszawskim Mokotowie, przy al.Niepodległości 141 (Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa), odbędą się dwa niezwykłe wydarzenia, których organizatorem jest Fundacja Garnizon Sztuki Grażyny Wolszczak.

Jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się wyjątkowy koncert zespołu Pectus. Grupa zaprezentuje akustyczne wersje swoich największych przebojów oraz utwory pochodzące z ostatniej, jubileuszowej, wydajnej na 10-lecie pracy artystycznej płyty "KOBIETY". Gościem specjalnym będzie artystka rozsadzającą temperamentem każdą scenę - Patrycja Markowska. Jutrzejszy koncert to idealna propozycja dla wszystkich Pań, które w sposób szczególny chciałyby spędzić miły wieczór w Dniu Kobiet.

Z kolei 10 marca o godzinie 19:00 będzie miał miejsce koncert popularnego na całym świecie krakowskiego zespołu klezmerskiego KROKE. Grupa złożona z trzech charyzmatycznych muzyków swoje inspiracej czerpie m.in.: z jazzu i muzyki etnicznej. Podczas czwartkowego wieczoru zaprezentuje utwory z ostatniej płyty pt. "TEN" oraz premierowe kompozycje z "Cabaret of death" – albumu z muzyką do filmu Andrzeja Celińskiego. W koncercie na pewno nie zabraknie także i starszych dobrze wszystkim fanom KROKE znanych utworów z poprzednich płyt.

To będzie fantastyczne otwarcie nowego miejsca na kulturalnej mapie Warszawy. To już ostatnie chwile, by nabyć bilety, które dostępne są na stronach: Scena Garnizon, Sollus, eBilet i Teatr Imka.

Konkurs dla czytelników Jastrząb Post

Organizatorzy koncertów grupy Pectus i KROKE przygotowali dla naszych czytelników po dwa podwójne zaproszenia na każdy z występów. Aby wygrać bilety wystarczy wysłać wiadomość na meila redakcja@jastrzabpost.pl wpisując w tytule "Garnizon - Pectus" lub "Garnizon - Kroke", a w treści imię i nazwisko + datę urodzenia. Wejściówki trafią w ręce dwóch pierwszych osób. Warunkiem udziału w zabawie jest ukończone 18 lat.

Zwycięzców poinformujemy o wygranej w odpowiedzi meilowej. Życzymy powodzenia!

Występy na Scenie Garnizon w marcu

Patrycja Markowska, Samochód Roku Playboya, fot. AKPA
Patrycja Markowska, Samochód Roku Playboya, fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także