Dziś na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze wspólnego pierwszego wyjazdu z całą rodziną. Prezenterka postawiła na polskie góry i we trójkę odpoczywają w Zakopanem. Nie marnują pogody i korzystają z niej na sto procent. Dużo spacerują i podziwiają piękne widoki. Paulina promienieje, a macierzyństwo zdecydowanie jej służy.
A Wy gdzie wybieracie się na urlop ze swoimi pociechami?