Ja wyczekiwałam tego filmu i byłam bardzo ciekawa tej tajemnicy, którą film skrywa. Bo szkopuł w tym, że to nie jest taka romantyczna komedia, gdzie mamy taką łzawą miłość, która kończy się happy endem. Ale to film głęboki i też duża część filmu, to są takie przeżycia, które pamiętamy wychodząc z kina i pamiętamy ten film i on jest dla nas ważny.
W filmie występuje też debiutująca na dużym ekranie Ewa Chodakowska. Jak zdaniem Pauliny wypadła?
Świetnie. Ja Ewę bardzo lubię osobiście jako trenerkę i osobę medialną. Uważam, że robi dużo fantastycznych rzeczy dla kobiet, dla facetów też, ale kobiety są w większym gronie jej fanek. Ewka wyglądała rewelacyjnie, zagrała świetnie, tak więc dzisiaj jej pogratuluję.
Cała rozmowa poniżej: