Paulina Sykut w rozmowie z naszą reporterką wyznała całą prawdę na temat uczestnictwa Krzysztofa Ibisza w najnowszym sezonie show!
Przy okazji rozmowy Paulina wyjawiła również, że sama miałaby chrapkę na jeden czy dwa taneczne występy w ramionach dobrego tancerza. Wygląda na to, że za takowego uważa Krzysztofa, bo nie ukrywa, że szansa na ich wspólny występ istnieje!
Kibicowalibyście im na parkiecie? Całość rozmowy w materiale wideo.