NewsyPaulina Smaszcz porównała się do światowej gwiazdy. Ależ to uargumentowała! Dalej jest równie ciekawie

Paulina Smaszcz porównała się do światowej gwiazdy. Ależ to uargumentowała! Dalej jest równie ciekawie

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
12.04.2023 13:20

Paulina Smaszcz sama tytułuje się mianem "kobiety petardą". Pracowała jako dziennikarka, prezenterka telewizyjna, wykładowczyni i trenerka. Media i internauci bacznie śledzą ją z powodu konfliktu z Maciejem Kurzajewskim, którego żoną była przez ponad dwie dekady.

Od października, w kolejnych publikacjach i wywiadach, Paulina nie zostawia suchej nitki na ex-mężu. Zarzutów pojawiało się sporo: począwszy od tego, że Maciej rzekomo odprawił ich psa (finalnie Kurzajewski przerwał domysły, gdy zabrał czworonoga do telewizji), aż po sprawy dotyczące jego relacji z resztą rodziny. Dziennikarz miał dość i w końcu złożył pozew do sądu przeciwko Smaszcz.

Paulina Smaszcz porównała się do międzynarodowej gwiazdy. Dlaczego?

50-latka raz na jakiś czas udziela dłuższych wywiadów. Tym razem porozmawiała z portalem  cozatydzien.pl. Porównała się do... Shakiry, która też wytoczyła ciężkie działa przeciwko byłemu partnerowi – w jej przypadku był to piłkarz Gerard Pique.

Moja pani profesor nazwała mnie rewolucjonistką, bo chyba jestem pierwszą kobietą w Polsce, która powiedziała "nie" i po rozwodzie się na coś nie zgadza, nie ma na to przyzwolenia, ale jak widzisz, Shakira zrobiła to samo – pochwaliła się.

Podkreśliła przy tym, że często kobiety piszą do niej z podziękowaniami za to, że daje im siłę.

Teraz pojawiła się Miley Cyrus ze swoją piosenką, w której mówi jak Liam Hemsworth ją zdradzał i powoli zaczynają kobiety mówić, że nie ma na to przyzwolenia, nie chcą tak żyć i tu znowu kontrowersja, bo są kobiety, które plują i mnie hejtują, a są też kobiety, które piszą mi, że dziękują, że daje im siłę, że jednak warto i trzeba światu powiedzieć, a nie zamiatać wszystko pod dywan – kontynuowała.

Też jesteście pod wrażeniem tego, co robi Paulina?

Paulina Smaszcz z wnuczką
Paulina Smaszcz z wnuczką
Shakira u Jimmy'ego Fallona
Shakira u Jimmy'ego Fallona
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Shakira
Shakira
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także