NewsyPaulina Smaszcz nagrała osobliwe wideo. To kolejny atak na jej medialnych wrogów? Internauci nie mieli problemu z interpretacją

Paulina Smaszcz nagrała osobliwe wideo. To kolejny atak na jej medialnych wrogów? Internauci nie mieli problemu z interpretacją

Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

10.11.2022 22:40, aktual.: 10.11.2022 23:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz nie zna kompromisów. Niedawno ujawniła, że jej były mąż, Maciej Kurzajewski, tworzy związek z Kasią Cichopek. Na tym się nie skończyło. Jeszcze kilkukrotnie zaczepiała parę. To nie spodobało się innym gwiazdom. Jedną z nich była Izabela Janachowska, która zasugerowała, że nie należy nikogo traktować w taki sposób.

Była małżonka Kurzajewskiego nie zamierzała tego tolerować i ruszyła do kontrataku.

Co to są za ekspertki? (...) Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – próbowała zdyskredytować wiarygodność Janachowskiej w podcaście Anny Zejdler.

Ekspertka ślubna odpowiedziała listem otwartym. Wytłumaczyła w nim, że poznała męża, Krzysztofa Jabłońskiego, po tym, gdy był już rozwiedziony. Paulina opublikowała kolejny wpis, tym razem sugerując między innymi, że Iza "roluje" swojego partnera na pieniądze. W tym momencie do akcji wkroczył Jabłoński. Milioner zagroził oponentce prawnikiem.

Cześć Paulina. Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego kłamiesz, pisząc, że rozmawiałaś ze mną na temat zakupów Izy? Dla jasności Iza nie ma limitów na zakupy i może kupować, co chce, bez konieczności rolowania mnie. Dlaczego kłamiesz, że ja dorobiłem się pieniędzy z Kaśką, a teraz je wydaję z Izą? Czy Ty znasz moje zeznania podatkowe i zeznania Katarzyny z okresu, kiedy z nią byłem przez 4 lata? Ponieważ ich nie znasz, to, bardzo proszę, nie wypowiadaj się na te tematy. Jeżeli do jutra nie zobaczę sprostowania na Twoim profilu, to przekazuję sprawę do mojego adwokata i udowodnię Ci kłamstwo oraz wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Ogólnie odczep się od mojej osoby i zajmij własnym życiem. Krzysztof Jabłoński – napisał w social mediach.

Paulina Smaszcz pochwaliła się lekturą. To kolejny cios?

Smaszcz niezbyt przejęła się groźbami. Jeszcze dziś skrytykowała Janachowską i Jabłońską w rozmowie z Faktem.

Zarzucanie mi nienawiści do kobiet jest absolutnie niedorzeczne i pozbawione argumentów. Pani Janachowska zaatakowała mnie i moje życie pierwsza. Nie widzę, z jakiego powodu mam milczeć i jak ktoś opluwa moje życie udawać, że pada deszcz. Pięknym za nadobne. Prawdy się nie boję. Wystawiła tatę-dziadka, żeby stanął w jej obronie dlatego, że brakuje jej argumentów. Jeśli pierwsza atakuje, to niech spodziewa się reakcji. Moi prawnicy również działają. I dzięki państwa redakcji pozdrawiam wszystkie mądre, niesamowite kobiety, które się edukują, rozwijają i chcą mieć poczucie własnej wartości, bo na to ciężko zapracowały i zasłużyły – powiedziała.

Wieczorem natomiast pochwaliła się na Instagramie nową lekturą. Jest to książka pt. Otoczeni przez idiotówTrudno nie odnieść wrażenia, że tytuł tej pozycji może stanowić przytyk w stronę medialnych wrogów dziennikarki.

Fani Pauliny zresztą właśnie w ten sposób odebrali zaserwowany im materiał.

Brawo. Ale obawiam się że wiewiórki do których kierowana jest ta aluzja i tak jej nie chwycą. Mimo wszystko aluzja mistrzostwo. Zamawiam książkę. Jak czytam w necie wypowiedzi tych wszystkich zidiociałych moralizatorek to aż smutek bierze. Książka jak znalazł. Dobrze że te wiewiórki dla których jedynym celem życia jest złapanie bogatego faceta i tak nie zrozumieją. Wytrwałości Pani Paulino. Są ludzie którzy stoją za Panią murem – napisała jedna z jej zwolenniczek.

A wy co myślicie na ten temat?

 • Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
 • Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
 • Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
 • Paulina Smaszcz – Wernisaż polskich projektantów "Moda i sztuka"
 • Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy
 • Paulina Smaszcz poleciła fanom książkę
 • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie
 • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie
 • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
 • Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - Bal Fundacji TVN 2022
[1/10] Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także