NewsyCóreczki Lewandowskich dorwały Paulinę Krupińską i zrobiły jej manicure. Gwiazda pokazała efekt – jest jak od profesjonalisty

Córeczki Lewandowskich dorwały Paulinę Krupińską i zrobiły jej manicure. Gwiazda pokazała efekt – jest jak od profesjonalisty

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Krystyna Miśkiewicz
20.07.2022 14:20, aktualizacja: 20.07.2022 16:38

Paulina Krupińska swoje miejsce w show-biznesie znalazła równocześnie ze zdobytym tytułem Miss Polonia. Długo nie musiała czekać na oferty z różnych stacji telewizyjnych. Śliczna szatynka zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach i w popularnych programach. W 2013 roku prowadziła własny cykl w Pytaniu na śniadanie, a rok później podjęła decyzję o zmianie pracodawcy. Od ponad dwóch lat jest prowadzącą Dzień Dobry TVN. Tam stworzyła świetny ekranowy duet z Damianem Michałowskim, a młoda i energiczna para prowadzących przyciąga widzów przed ekrany.

Pomimo napiętego grafiku udało jej się zadbać o życie prywatne i zbudować trwały związek. Jest żoną Sebastiana Karpiela z zespołu Zakopower, a para doczekała się dwojga dzieci. Wspólnie wychowują dwoje dzieci. Od lat przyjaźnią się oni z Anią i Robertem Lewandowskimi. Wakacje spędzają w ich domu na Majorce.

Paulina Krupińska pokazała manicure, jakie zrobiły jej córki Lewandowskich

Paulina i Sebastian razem z dziećmi mają w końcu czas na to, aby odpocząć od zawodowych obowiązków. Małżonkowie spakowali więc walizki i zameldowali się w Santa Ponsa na Majorce, gdzie znajduje się rezydencja Ani i Roberta Lewandowskich. Pary przyjaźnią się ze sobą już od dawna, a Ania i Paulina nawet nazywają się siostrami. W podróży oczywiście towarzyszą im dzieci, czyli: Jędrzej i Antonina. Ich pociechy doskonale dogadują się z córkami Lewandowskich, czyli Klarą i Laurą.

Pobyt w Hiszpanii gospodyni DDTVN na bieżąco relacjonuje w social mediach. Tam pokazała między innymi, jak szaleje na motorówce w towarzystwie Ani, ale też ich przejażdżkę kabrioletem po wyspie. Teraz postanowiła pochwalić się fanom manicure, który zrobiły jej Klara i Laura, przy wsparciu jej córki Antosi.

Na paznokciach byłej Miss Polonii znalazły się różowe naklejki z małymi cyrkoniami na każdym palcu. Efekt pracy dziewczynek trafił na jej konto na Instagramie.

Paznokcie wykonały Tosia&Klara&Laura - napisała.

Całość wygląda naprawdę świetnie i widać, że dziewczynki mają do tego dryg. Być może z tym zwiążą przyszłość. Zdjęcie w naszej galerii.

Paulina Krupińska pokazała manicure
Paulina Krupińska pokazała manicure
Krupińska na wakacjach u Lewandowskiej
Krupińska na wakacjach u Lewandowskiej
Krupińska na wakacjach u Lewandowskiej
Krupińska na wakacjach u Lewandowskiej
Klara i Laura Lewandowskie
Klara i Laura Lewandowskie
Klara i Laura Lewandowskie
Klara i Laura Lewandowskie
Robert Lewandowski z Klarą i Laurą
Robert Lewandowski z Klarą i Laurą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także