NewsyPaulina Krupińska ostro kłóci się z Sebastianem Karpielem-Bułecką! "Lecą wióry"

Paulina Krupińska ostro kłóci się z Sebastianem Karpielem-Bułecką! "Lecą wióry"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka się kłócą
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka się kłócą
Milena Majek

25.03.2016 16:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska to w pewnością jedna z najgorętszych par w Polsce. Swój związek początkowo trzymali w tajemnicy. Kiedy wszystko wyszło na jaw, para coraz chętniej udziela wywiadów i opowiada o sobie.

Życie Pauliny i Sebastiana zmieniło się zupełnie pół roku temu. To wtedy na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Córce dali na imię Antonina. Muzyk zdradził wówczas, że od lat marzył o tym, by zostać ojcem. Artysta niejednokrotnie przyznawał, że narodziny córką można spokojnie uznać za cud Boży.

Niedawno w mediach pojawiły się informacje, jakoby para miała się rozstać. Na szczęście szybko okazało się, że to tylko plotki. Oboje bardzo się kochają. Tym razem na intymne zwierzenia dała się namówić Paulina. Modelka w rozmowie dla magazynu Joy wyznała, że czasami zdarza im się kłócić.

Jesteśmy bardzo partnerskim związkiem. Jeśli ktoś tu rządzi, to Tośka - naszymi sercami! Oboje jesteśmy spełnionymi osobami - nie rywalizujemy. Uzupełniamy się i wspieramy. Dom jest przestrzenią, w której powinien panować spokój i miłość. To nie znaczy, że się nie sprzeczamy - czasem lecą wióry. W związku muszą być emocje. Gdy Sebastian jest w domu, całą uwagę koncentruje na córce. To rewanż za czas, gdy jest w trasie koncertowej. mamy rytuały, za które odpowiada tata - kąpiele i usypianie. 

Ach, tylko pozazdrościć tak opiekuńczego taty i partnera...

Paulina Krupińska o kłótniach z Sebastianem Karpielem-Bułecką
Paulina Krupińska o kłótniach z Sebastianem Karpielem-Bułecką
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także