NewsyPaulina Krupińska jest już po ślubie z Sebastianem Karpielem Bułecką? Gwiazdę zdradził mały szczegół!

Paulina Krupińska jest już po ślubie z Sebastianem Karpielem Bułecką? Gwiazdę zdradził mały szczegół!

Paulina Krupińska na imprezie Flesza
Paulina Krupińska na imprezie Flesza
Karolina Stęclik

06.11.2015 11:36, aktual.: 06.11.2015 17:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatni rok był przełomowy dla Pauliny Krupińskiej. Piękna Miss Polonia po rozstaniu z Tadeuszem Bachledą Curusiem związała się z Sebastianem Karpielem Bułecką. Chociaż para długo ukrywała swój związek, w końcu opinia publiczna dowiedziała się, że piękna Miss i wokalista są zakochani. Szybko okazało się też, że modelka jest w ciąży z muzykiem. W lipcu urodziła się ich córeczka, Antonina.

Od tamtej pory media nieustannie śledzą życie prywatne Pauliny  i Sebastiana i opisują coraz nowsze rewelacje z ich życia, które nie zawsze są zgodne z prawdą. Ostatnio w tabloidach pojawiają się plotki na temat ślubu wokalisty Zakopower i Miss. Zakochani, jak można się domyślać niechętnie zdradzają prasie swoje plany na przyszłość.

Jeżeli chodzi o ustatkowanie się, to wszystko przede mną. Jestem na dobrej drodze. Jestem pewien nadziei i dobrej wiary, że uda mi się to osiągnąć - powiedział Sebastian w jednym z wywiadów.

Okazuje się jednak, że jakikolwiek komentarz może okazać się zbędny... Na wczorajszej imprezie Flesza Paulina Krupińska pojawiła się w towarzystwie duetu Paprocki&Brzozowski i dumnie prezentowała zaprojektowaną przez nich odważną suknię. Jednak nie superseksowna kreacja wzbudziła największe zainteresowanie, tylko to, co dało się zauważyć na serdecznym palcu gwiazdy. Zdjęcie, które Paulina zamieściła na Instagramie wzbudziło wielkie zainteresowanie fanów.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać:

Czy to pierścionek ślubny? - pytają internauci.

Czyżby modelka powiedziała muzykowi sakramentalne "tak" i chciała to zachować w tajemnicy? Bardzo możliwe, w końcu data urodzin córki też była ukrywana do momentu aż nie zdradziła jej Kayah.

Paulina Krupińska na imprezie Flesza
Paulina Krupińska na imprezie Flesza
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także