ExclusivePaulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali pierwsze wspólne zdjęcie!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali pierwsze wspólne zdjęcie!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Izabela Wodzińska
01.06.2015 10:48, aktualizacja: 03.06.2015 17:48

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zaangażowali się w akcję charytatywną - Misie dla Misi. Pomagają zbierać pieniądze na leczenie czteroletniej Misi, która choruje na białaczkę. Misia bardzo chce wrócić zdrowa do przedszkola. Z chorobą walczy przez połowę swojego życia. Jedyną szansą na uratowanie jej życia jest kosztowne leczenie w zagranicznej klinice.

Paulina i Sebastian nie pozostali obojętni na cierpienie dziecka. Sfotografowali się na plaży, by pomóc dziewczynce. To ich pierwsze wspólne zdjęcie i do tego w szczytnym celu. Fotografia nie pojawiła się na żadnym z ich profili społecznościowych. Z jej pomocą wsparli akcję.

W pomoc dla Misi  zaangażowali się się też inni artyści, między innymi: Titus, Krzysztof Skiba, Ryszard Sygitowicz, Wojciech Mecwaldowski, Jacek Kawalec, Anna Wyszkoni, Justyna Steczkowska, Anna Guzik, Patrycja Markowska. Zasady akcji są proste - gwiazdy fotografują się z logo Misie dla Misi i robią sobie z nim selfie.

Paulina Krupińska niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Miss Polonia kocha dzieci, czego wyrazem jest chociażby ta akcja w której wzięła udział.

Poród podobno już w lipcu. Oboje nie komentują ciąży Pauliny.

Zakochani oficjalnie przyznali się do swojej miłości! I to w jaki sposób!

Paulina Krupińska i  Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. screen z Facebook
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Fot. screen z Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także