NewsyPaulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zachwycili na sylwestrze. Para jak z filmu o Bondzie!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zachwycili na sylwestrze. Para jak z filmu o Bondzie!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. AKPA
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. AKPA

01.01.2024 19:03

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od lipca 2018 roku. Była Miss Polonia i słynny muzyk tworzą zgraną parę i obdarowują się ogromnym wsparciem. Niedawno muzyk wyznał, że zmagał się z silną nerwicą lękową i mógł wtedy liczyć na obecność żony.

Paulina Krupińska szalała w górach z bohatymi koleżankami

Przed sylwestrem prezenterka Dzień dobry TVN wybrała się w góry w towarzystwie znanych i wpływowych przyjaciółek. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których widać było elitarną śmietankę, do której należy m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Pieczonka - ulubiona makijażystka gwiazd, czy Karolina Sołowow - córka jednego z najbogatszych Polaków. Panie świętowały i doskonale bawiły się w swoim towarzystwie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na sylwestrze

Małżeństwo pojawiło się na balu sylwestrowym w Hotelu “Kasprowy”. Podczas wydarzenia zebrani mogli liczyć na imponujące występy cyrkowe. Akrobaci w mieniących się strojach umilali czas gości. Wśród uczestników nie zabrakło największych sław, był tam m.in. Piotr Kraśko, Magdalena Pieczonka, Agnieszka Woźniak-Starak, czy Paulina Krupińska razem z mężem Sebastianem. Ta ostatnia para wyglądała niczym bohaterowie filmów o Bondzie! Prezenterka miała na sobie długą, elegancką, srebrzystą suknię z cekinami. Fason sukienki był nieoczywisty, bowiem kreacja miała kołnierzyk i długie rękawy. Do tego Paulina założyła przepiękne srebrne szpilki. Za to Sebastian postawił na klasykę. Założył czarny garnitur, białą koszulę i czarną muszkę.

Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także